1:2
6:3
3:6
3:6
Máme tady konec zápasu, Denisa Allertová otočila nepříznivý průběh zápasu a postupuje do dalšího kola. Její soupeřka vzejde ze zápasu Smitková/Cirsteaová. Začátek tohoto zápasu je naplánován na zítřejších 14:30 a já vás na toto střetnutí srdečně zvu.

Tímto bych se s vámi rozloučil, popřál bych vám krásný zbytek večera a u dalšího tenisu, zase někdy na počtenou.
1:2
0:6
6:1
3:6
Anna Karolína Schmiedlová tak postupuje do druhého kola, kde sa stretne s lepšou z dvojice Becková – Bertensová.
ATP Moskva (Krytý tvrdý povrch)
2:0
7:5
6:2
Lukáš Rosol v šestém gemu prvního setu přišel o servis a Gerald Melzer šel podávat na vítězství v úvodní sadě, jenže situaci nezvládl. Rodák z Brna si vzal ztracený servis čistou hrou zpět a za stavu 6:5, kdy Rakušan servíroval tentokrát na udržení se v prvním setu, mu podání sebral znovu. Druhý set už měl hladký průběh, čopované údery Melzera nepřinášely ovoce, stejně jako servisy s velkou rotací, a Lukáš Rosol stejně jako v roce 2013 v Bratislavě zvítězil ve dvou setech. Tentokrát 7:5 a 6:2.