Ode mě je to již pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek dne.
0:2
5:7
4:6
A máme za sebou pomerne vyrovnaný súboj, ktorý skončil lepšie pre slovenskú reprezentantku. Obe súperky robili chyby na servise, o čom svedčia aj nevynútené chyby. Slovenka si to však nahradila výborným pohybom na dvorci. Stosurová dnes robila veľké množstvo chýb, hlavne od zadnej čiary. Dominika Cibulková mohla 1. set vyhrať oveľa lepším pomerom, ale bola brejknutá súperkou, a tak sa prvé dejstvo naťahovalo. To druhé už Slovenka ovládla, koncovku si podržala a jednoznačne tak dnes víťazí 2:0. Právom tak postupuje do semifinále.
Challenger Cherbourg (Krytý tvrdý povrch)
2:0
7:63
6:1
Videli sme naozaj vyrovnaný zápas. Prvý set sa presunul až do tajbrejku, v ktorom si Slovák pomohol presným servisom a niekoľkokrát sa blysol aj esom. Druhý set bol už v jasnej réžii Gombosa, ktorý svojho súpera k ničomu nepustil a jednoznačne ovládol dianie v zápase. Zaslúžene tak v tomto zápase víťazí.