Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne.
0:2
4:6
3:6
Denisa Allertová sice nepředvedla úplně špatný výkon, ale na Jekatěrinu Makarovovou to nakonec bohužel nestačilo. V prvním setu Češka prohrávala už 0:4. Pak se ale jí povedlo srovnat na 4:4 a vypadalo to, že by mohla mít v koncovce setu navrch. Jenže si znovu prohrála podání a první sadu nakonec ztratila 4:6. Ve druhém setu si obě tenistky držely své podání až do stavu 3:3. Pak získala Makarovová brejk a utkání nakonec vyhrála rovněž ziskem gemu při servisu Allertové.
WTA Charleston (Antuka)
2:1
7:5
6:76
6:3
Z mé strany je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek noci a budu se těšit opět někdy u tenisu na počtenou.
2:1
4:6
6:2
6:2
Po výhre 2:1 na sety postupuje Jozef Kovalík do druhého kola turnaja v Sophia Antipolis.
2:1
6:71
6:3
6:4
Máme za sebou dramatický zápas prvního kola challengeru v Sophia Antipolis, který nakonec dokázal Lukáš Rosol vyhrát. První set sice ztratil v tiebreaku, v druhých dvou ale pokaždé získal o jeden brejk více než jeho soupeř Maxime Janvier a může se tak radovat z postupu do osmifinále. V něm se utká s třetím nasazeným, Španělem Garciou-Lopezem.
2:1
4:6
6:4
6:1
Norbert Gombos nezažil jednoduchý prechod z tvrdého povrchu na antuku. Nasadená sedmička turnaja v prvom sete dvakrát stratila svoje podanie a prehrala ho pomerom 4:6. Škugor bol nepríjemný aj v úvode druhého dejstva, no potom mu Slovák odskočil na rozdiel dvoch brejkov a napriek miernemu poľaveniu v závere setu vyhral 6:4. Tretia časť bola jasne v réžii Gombosa, ktorý súperovi trikrát zobral podanie a triumfoval jasne 6:1. V druhom kole narazí na lepšieho z dvojice Bourgue – Carballes Baena.