0:3
3:6
2:6
6:75
Lukáš Lacko končí na US Open hneď v prvom kole. V pozícii lucky losera nastúpil proti favorizovanému Francúzovi Benoitovi Pairovi, ktorý od začiatku stretnutia ukazoval, že je kvalitnejším hráčom. Nevyspytateľný tenista v prvých dvoch setoch dvakrát brejkol Lacka a bez problémov sa ujal vedenia 2:0. Vyrovnanejšie bolo až tretie dejstvo, v ktorom si obaja hráči raz zobrali servis a rozhodnúť musel až tajbrejk. Ten bol takisto veľmi napínavý, no pevnejšie nervy mal Paire, ktorému dnes pomohla vysoká úspešnosť prvého podania na úrovni 91 %.
1:6
Z mé strany je to pro tuto chvíli všechno. Přeji hezký večer a u dalších on-line přenosů na počtenou.
2:0
7:5
7:5
To je ode mě pro dnešek vše, já děkuji za pozornost, přeji příjemný večer a u dalších, zvláště těch vítězných, onlajnů se těším na počtenou.
2:0
6:3
6:4
Ďakujem Vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera!
1:2
3:6
6:3
2:6
Slovenská tenistka Viktória Kužmová má za sebou určite vydarený debut na grandslamovom turnaji. V zápase s Venus Williamsovou rozhodne nesklamala a dokonca favorizovanej súperke uchmatla jeden set. V treťom sete sa prejavili skúsenosti domácej hráčky, ktorá získala dôležité loptičky na svoju stranu. Slovenka v zápase nastrieľala celkovo desať es a jej výkon pochválila aj bývala svetová jednotka. Každopádne, Viktória Kužmová sa s New Yorkom musí rozlúčiť. Do druhého kola postupuje svetová deviatka a počká si na svoju súperku, ktorá vzíde zo súboja medzi Pauline Parmentierou a Oceane Dodinovou. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc.