Turnaj mistryň (Tvrdý povrch)
2:0
6:2
6:2
Konec zápasu. Karolína Plíšková byla dnes jasně lepší tenistkou ve všech směrech a vítězí jednoznačně dvakrát 6:2. Jediné zdramatizování duelu připustila v první sadě, kdy ze stavu 3:0 dovolila soupeřce stáhnout na 3:2, od té doby už zase vládla a po necelé hodině a čtvrt bere první bod do tabulky Bílé skupiny.
2:0
6:3
6:4
Viděli jsme poměrně zajímavý tenis. V prvním setu nebyla ani jedna soupeřka na svém servisu v nejlepší kondici. Nakonec Španělka byla koncentrovanější v závěru setu a dokázala jej vyhrát. Ve druhém setu odskočila Španělka do vedení 4:1 a zdálo se, že hladce zvítězí. Ostapenková je však bojovnice, dokázala vzít soupeřce podání a pak čistou hrou zvládnout to své. Nicméně na podruhé se jí podání soupeřky již nepodařilo prolomit a nakonec po boji prohrála i druhý set.