1:2
4:6
7:610
6:75
Ode mě je to pět minut před pátou úplně vše. Přeji, stejně jako včera, buď dobrou chuť k právě nachystané snídani či dobrou noc. Vyberte si sami a mějte každopádně hezký den. Napočtenou.
WTA Sydney (Tvrdý povrch)
2:0
7:67
6:2
100. hráčka světa si po postupu z kvalifikace zaslouženě připisuje už druhý skalp grandslamové vítězky na tomto turnaji.
V úvodu si obě tenistky hladce držely podání, pak přežila kritické chvilky Petra Kvitová, která převážně přímými body odvrátila 7 brejkbolů, z toho 3 setboly. Sama naopak jediný brejkbol celého setu využila a podávala za stavu 6:5 na zisk sady. To se jí bohužel nepodařilo a následně prohrála i napínavý tie-break, v němž měla k dispozici setbol, poměrem 7:9.
Druhý set už byl doménou outsiderky zápasu, která drtila Petru returny na tělo a rychlými údery těsně po odskoku míče. Postupně jí vzala dvakrát servis a při vlastním podání využila pátý mečbol.
Ode mě je to pro dnešek vše, přeji příjemný den.