1:2
6:2
3:6
5:7
První set zvládla Plíšková výborně, za stavu 5:1 ale začala postupně přebírat iniciativu Sabalenková. Běloruska úvodní sadu už nedokázala otočit, ale od té druhé byla na kurtu jasně lepší, odvážnější a po zásluze postupuje do osmifinále. Forma Češek není před US Open bůhvijaká a na turnaji v Cincinnati zbývá ve hře už pouze Petra Kvitová.
2:1
3:6
6:3
6:1
Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa.
2:1
6:76
7:5
6:3
Boli sme svedkami napínavého zápasu, ktorý skončil víťazstvom Andreja Martina. Tento duel sa nám začal hrať už včera, no kvôli dažďu musel byť preložený na dnes. V prvom sete sa v tajbrejku tešil bosniansky tenista Setkič. Dobre mal nakročené aj v druhom sete, no zastavila ho spomínaná prestávka. Po nej si dokonca vybojoval aj mečbal, ktorý však nedokázal využiť a celý set nakoniec prehral 7:5. V treťom už herne dominoval náš tenista, ktorému táto pauza jednoznačne prospela a dokázal tento set ovládnuť v pomere 6:3, keď využil hneď prvý mečbal. Náš tenista tak postupuje do druhého kola, v ktorom sa bude snažiť potvrdiť svoju dobrú formu. To je z mojej strany všetko, prajem vám ešte príjemný zvyšok dňa.