2:1
6:2
2:6
11:9
Michael Vrbenský ve velmi dramatickém utkání porazil Václava Šafránka po setech 6:2, 2:6 a 11:9. Vrátil tak červený tým do hry, Sparta momentálně ztrácí na výběr modrého týmu pět bodů.

Úvodní dějství opanoval dvacetiletý rodák z Nymburka. Vrbenský sebral soupeři hned první dva servisy a rychle vedl 3:0. Následně sice podání ztratil, ale za stavu 4:2 opět bodoval na returnu a následně dovedl set do zdárného konce.

Druhou sadu ovšem odstartoval lépe Šafránek. Ten vedl 2:0, při skóre 3:1 ale výhodu brejku ztratil, avšak Vrbenský selhal při jeho potvrzení. Václav ve zbývajícím průběhu servis podržel s přehledem a poslal střetnutí do supertiebreaku.

Velmi napínavé utkání nabídlo i dramatickou koncovku. Vrbenský disponoval třemi mečboly, jenže Václav zabojoval a všechny odvrátil. Následovala ale čtvrtá příležitost, proti které Šafránek zahrál dvojchybu.

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
0:2
6:71
4:6
Jonáš Forejtek potvrdil roli favorita. Reprezentant modrého týmu porazil Martina Krumicha po setech 7:6 a 6:4. Zařídil tak I.ČLTK čtrnáctý bod, přičemž k jistotě vítězství je potřeba získat bodů patnáct.

Úvodní dějství bylo velmi vyrovnané. jako první v něm nakonec překvapivě získal brejk na svou stranu sedmnáctiletý Martin Krumich, avšak ten následně selhal při podávání do setu, Forejtek získal gem na příjmu čistou hrou. O osudu setu nakonec rozhodovala zkrácená hra, v níž Jonáš povolil soupeři jediný bod.

Také druhý sada byla velmi vyrovnaná. Znovu nejprve zazářil na returnu Krumich, jenže brejk potvrdit nedokázal. V sedmém gemu naopak výhodu získal Forejtek, jenž prolomení protivníkova servisu doplnil čistou hrou na servisu. Stejný kousek se mu povedl za stavu 5:4, kdy podával na vítězství, Krumichovi nedovolil získat jediný fiftýn a po zásluze bral výhru na své konto.

2:0
6:1
6:3
Děkujeme za pozornost a Tipsport Elite Trophy můžete nadále sledovat s námi, následovat bude utkání Andrea Petkovicová – Karolína Muchová.