6:1
2:6
6:4
6:4
Môžme určite konštatovať, že sme sledovali zaujímavé stretnutie. Prvé dva sety boli v znamení dominancie jedného a druhého tenistu, následné ďalšie dva sety už boli vyrovnanejšie a plné zvratov. Napokon v nich však za kratší koniec ťahal náš tenista Jozef Kovalík, ktorý tak veľmi rýchlo na US Open končí. Bojoval dnes statočne, ale Maxime Cressy ťažil hlavne zo servisu a vyšli mu aj časté, i keď riskantné prechody na sieť.

S týmto konštatovaním sa už teda lúčim, ďakujem za pozornosť a prajem zrejem už dobrú noc! Budem sa na vás tešiť pri ďalších prenosoch. Do čítania!
US Open - ženy (Tvrdý povrch)
2:0
6:1
6:4
63 minut strávila na kurtu Markéta Vondroušová v prvním kole US Open. Výborně vstoupila do zápasu s Greetje Minneovou. Dominovala. Z prvních patnácti výměn vyhrála hned čtrnáct. V úvodním dějství jí Belgičanka neměla vůbec čím ublížit. Vondroušové vycházelo všechno. Měla i lepší mezihru.

Navíc druhý set odstartovala brejkem bez ztráty fiftýnu a všechno nasvědčovalo tomu, že se celý zápas bude jednoznačnou záležitostí. Jenže poté se Minnenová zvedla. Vondroušová si poprvé v zápase prohrála podání, když v gamu udělala dvě dvojchyby (celkově jich statistici napočítali na konto Markéty hned pět ve druhém setu). Docela nenápadně se Minnenová dostala až ke stavu 40:15, 4:3 ze svého pohledu, jenže Vondroušová ji dvakrát nepustila do výměny a při následném gamu využila druhý nabídnutý brejkbol. Duel nakonec dopodávala, když při skóre třicet obě ji podrželo podání a vzápětí Minnenová na mečbol vyhodila volej.

Nicméně nutnou podotknout, že Minnenová nebyla daleko od toho, aby se hrál třetí set a v něm by se mohlo stát cokoliv. Vondroušová ale nepřipustila překvapení a může se těšit na druhé kolo, ve kterém se střetne buď s domácí Francescou Di Lorenzovou (129.), nebo Běloruskou Sasnovičovou /106.)

Děkujeme za pozornost, hezký zbytek dne.
2:0
6:4
6:0
Karolína Plíšková potvrdila na úvod US Open proti Anhelině Kalininové roli obrovské favoritky a na kurtu Arthura Ashe se zdržela jen něco málo přes hodinu.

Úvod zápasu ale nebyl z pohledu české reprezentantky ideální. Ihned své první podání Plíšková ztratila a musela dotahovat. Rychlými čtyřmi gemy se dokázala vyhoupnout do nadějného vedení, ale ani Kalininová nesložila zbraně a dokázala srovnat krok na 4:4. Od té doby ale byla na kurtu jen jedna tenistka. Plíšková bezpečně dohrála první sadu do vítězného konce a ve druhém dějství dokonce soupeřce uštědřila nepopulárního kanára.

Ve druhém kole se může Karolína Plíšková těšit na souboj s lepší z dvojice Paoliniová – Garcíaová.
0:2
3:6
2:6
Z tohoto střetnutí je to vše. Děkujeme za pozornost a nenechte si ujít textové přenosy i z dalších zápasů českých tenistů! Sportu zdar a na viděnou.
1:2
7:5
2:6
4:6
Petra Martićová potvrdila roli favoritky, v prvním kole amerického US Open porazila po více jak dvouhodinovém boji Terezu Martincovou po setech 5:7, 6:2 a 6:4.

Zápas byl po celou dobu velmi vyrovnaný. V prvním setu získala úvodní brejk Tereza, avšak nedokázala ho potvrdit. Češka se všem nenechala rozhodit jedním neúspěchem a za stavu 6:5 prolomila sokyni servis podruhé, čímž získala celou sadu.

Druhé dějství patřilo favoritce. Ta zpřesnila hru, s přehledem si držela servis. Navíc získala dva brejky a výsledkem 6:2 posunula utkání do třetího setu.

V něm obě tenistky opět předváděly velmi vyrovnanou a bojovnou bitvu. Brejk nejprve vybojovala Martincová, jenže zase jej nepotvrdila, o podání následně přišla dvakrát v řadě. Martićová na rozdíl od soupeřky výhodu brejku udržela až do konce, při skóre 5:4 proměnila první mečbol.

Ve druhém kole čeká osmou nasazenou tenistku Ukrajinka Kateryna Bondarenková.

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
2:0
7:66
6:2
Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok dňa.
2:0
7:64
6:2
2:0
6:4
6:1
Z tohoto utkání je to vše. Děkujeme za pozornost, krásný zbytek dne. Na viděnou.
0:2
3:6
5:7
Zdeněk Kolář vstoupil do zápasu velice dobře, navíc se hned v úvodu dostal k brejku, což mu koneckonců zajistilo vítězství v první sadě. I v úvodu druhého setu dokázal svému soupeři vzít servis, o ten ale sám přišel. Džazírí se najednou rozehrál, navíc měl na svém kontě hned dva setboly, které se mu nepovedly využít. To se projevilo být jako rozhodující, Kolář totiž svému soupeři sebral podání a poté na vlastním servisu ukončil tento zápas.
WTA Praha 125K (Antuka)
2:1
6:2
1:6
6:2
Máme za sebou zaujímavý zápas medzi našou Rebeccou Šrámkovou a britskou tenistkou Francescou Jonesovou, ktorý sa skončil neúspešne pre našu tenistku. V úvodnom sete mala jasne navrch Jonesová, ktorá využila šance na brejk a ani raz nestratila svoje podanie a vyhrala ho 6:2. V druhom sete naopak bola Šrámková efektívnejšia na brejkbaloch a vďaka zlepšenej hre ho dokázala ovládnuť ešte jednoznačnejšie pomerom 6:1. V rozhodujúcom sete Šrámková zobrala súperke servis hneď na úvod, ale nedokázala ho potvrdiť, čo sa nakoniec ukázalo ako rozhodujúce. Od stavu 2:2 nedokázala vyhrať ani jednu hru a Jonesová sa napokon zaslúžene teší z postupu do ďalšieho kola na challengeri WTA v Prahe. Ja vám ďakujem za pozornosť a teším sa na vás pri ďalších online prenosoch!
2:1
6:0
3:6
6:3
Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
0:2
3:6
6:73
Videli sme fantastický zápas a neskutočnú drámu hlavne v druhom sete. Kučová získala prvý set pomerom 6:3, hlavne vďaka výbornému vstupu do zápasu. V druhom sete napriek tomu, že ako prvá vzala podanie Paarovej, prehrávala 2:5. Nepriaznivý stav otočila štyrmi vyhraným hrami v rade na 6:5. Zápas však nedokázala dopodávať a nakoniec o osude druhého setu a aj zápasu rozhodol tie-break. Hráčky si v ňom najprv nevedeli podržať podanie, ale Kučová dokázala otočiť v skrátenej hre z 2:3 na 7:3 a postupuje ďalej, čo je výborná správa pre slovenský tenis! V ďalšom kole sa stretne s lepšou z dvojice Okamurová/Havličková. Ja vám ďakujem za pozornosť a teším sa na vás pri ďalších športových online prenosoch!
1:0
7:64
3:2
skreč 2
Je to tak! Anna-Karolína Schmiedlová odchádza z kurtu ako víťazka napriek tomu, že dnes svoj zápas ani nedohrala, pretože jej súperka Alexandra Cadantuová zápas skrečovala pre zjavné problémy s nohou. Pritom sama Schmiedlová bola predtým dvakrát v druhom sete ošetrovaná, ale v zápase pokračovala. Zápas nám teda skončil výsledkom 7:6, 3:2 a 15:15 v prospech Schmiedlovej. Schmiedlová by tento zápas zrejme tak či tak už doviedla do víťazného konca, ale má nad čím do budúceho kola rozmýšľať, pretože jej výkon bol dosť slabý. Ktovie do akej miery ovplyvnili aj jej výkon zdravotné problémy. Každopádne dúfajme, že Schmiedlová sa dá do ďalšieho kola dokopy a bude môcť odohrať zápas proti lepšej z dvojice Macinkevičová/Cristianová. Ja sa s vami lúčim a prajem vám príjemný zvyšok pondelka!