6:3
1:6
7:62
7:5
Marin Čilič dokázal v prvom sete zmazať manko brejku a nakoniec ho ovládol 6:3. Od druhého setu začal mať problémy na podaní, čoho Gomboš využil a druhý set vyhral jasne 6:1. Gomboš vstúpil lepšie aj do tretieho setu, ale ten nedopodával a tie-break prehral celkom jednoznačne. Vo štvrtom sete najprv nevyužil Gomboš dva setbaly a potom stratil podanie, čím si definitívne prehral zápas. Víťaz US Open z roku 2014 sa aj v druhom kole nadrel na postup. Čiliča v treťom kole čaká lepší z dvojice Nagal/Thiem. Slovensko už vo dvojhre na US Open nemá po dnešnej prehre Gomboša žiadneho zástupcu. Ja sa s vami lúčim a prajem vám ešte príjemný večer!
US Open - ženy (Tvrdý povrch)
0:2
1:6
6:72
Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
2:0
6:3
7:64
Karolína Muchová potvrdila roli favoritky a obhájila loňské třetí kolo US Open. Zároveň poprvé v celém letošním roce postoupila na jednom turnaji přes dvě soupeřky. Proti 110. hráčce světa nezačala nejlépe, ale brejk si rychle získala zpět a set vyhrála 6:3.
Ve druhé sadě si obě hráčky držely bez větších potíží podání a rozhodla ji až zkrácená hra, kterou ovládla Muchová poměrem 7:4.
Češka hrála tvrdě a především aktivněji, připsala 29 vítězných úderů proti 10 a její postup je zcela zasloužený. V dalším kole se může těšit na souboj s lepší z dvojice Cirsteová – Kontaová.
2:1
5:7
6:4
7:5
Zdeněk Kolář na challengeru v Ostravě postoupil už do čtvrtfinále. V dnešním osmifinálovém klání svedl úspěšnou tříhodinovou bitvu s Kazachem Dmitrijem Popkem, jehož porazil 5:7, 6:4 a 7:5.

První set se zpočátku vyvíjel ve prospěch Koláře. Ten vletěl do zápasu skvělým tenisem, rychle vedl 4:1 s výhodou dvou brejků, ale poté začal kupit chyby a ztratil devět z deseti následujících her.

Zdeněk Kolář zápas nezabalil a vrátil se zpátky do hry. Ve druhé sadě se strhla řežba o každý gem, Čech proměnil dva z deseti brejkbolů a za stavu 4:4 sebral sokovi podání potřetí, načež na servisu proměnil třetí setbol.

Rozhodující třetí sada trvala déle než hodinu. Dmitrij v ní utekl do vedení 5:3, jenže zápas dopodávat nedokázal, ačkoli měl výhodu mečbolu. Naopak přišel o dvě podání v řadě a Kolář při skóre 6:5 svůj jediný mečbol využil.

Rodák z Bystřice nad Perštejnem bude mít ve čtvrtfinále příležitost oplatit Němci Ottemu hladké vyřazení krajana Rosola.

To je od nás z dnešního tenisového maratónu vše. Děkujeme za pozornost, na počtenou!
2:0
6:4
7:5
Sledovali sme veľmi zaujímavé tenisové stretnutie. Hlavne druhý set bol poriadne dramatický, Frederico Ferreira Silva mal k dispozícii tri setbaly, ale tie Lacko odvrátil, potom získal päť gamov v rade a po výhre 2:0 na sety postupuje v Ostrave do štvrťfinále! Lukáš je určite prekvapením turnaja, predsa len antuka nie je jeho obľúbeným povrchom.

S týmto konštatovaním sa už lúčim, ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa!
2:0
6:2
6:0
Ode mě to je pro dnešek vše. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího přenosu se budu těšit. Přeji hezký zbytek dne!
WTA Praha 125K (Antuka)
2:1
1:6
6:1
6:3
Sledovali sme zaujímavý zápas, v ktorom sa Kristína Kučová dokázala po debakli v prvom sete natoľko zlepšiť, že zvládla celý zápas zaslúžene otočiť. V prvom sete bola lepšia hráčka Tausonová, ktorá hrala veľa víťazných úderov a takmer nechybovala. Lenže v druhom sete už kaziť začala a zároveň Kučová sa odvážnou hrou dostávala k víťazným úderom. Tretí set bol najvyrovnanejší, ale od stavu 3:3 sa Kučová znova skoncentrovala a získala záver zápasu pre seba. Pre ňu výborný turnaj v Prahe pokračuje, vo štvrťfinále sa stretne s Britkou Jonesovou. Ja sa s vami lúčim a nezabudnite, že o chvíľu pôjde do akcie na turnaji v Prahe aj Schmiedlová a večer čaká druhé kolo na US Open nášho Norberta Gomboša!
0:2
3:6
0:6
Ďalšia výborná správa pre slovenský tenis, ktorý má dnes stopercentnú bilanciu. Po postupe Lacka a Kučovej, zvládla svoj zápas aj Anna Karolína Schmiedlová. V prvom sete dala zopár šancí Grammatikopoulouovej, ale tá nevyužila ani jeden z brejkbalov, naopak raz o podanie prišla a prehrala prvý set 3:6. V druhom sete sme videli už jasnú dominanciu Schmiedlovej, ktorá uštedrila gréckej tenistke kanára. Vo štvrťfinále sa stretne s Taliankou Cocciarettovou. Ja sa s vami lúčim a prajem vám príjemný zvyšok dňa! Nezabudnite, že dnes večer čaká zápas na US Open nášho Norberta Gomboša.