Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
4:6
6:3
3:6
4:6
Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou, Gomboš dokázal vyradiť 26. hráča rebríčka ATP Bornu Čoriča na úvod Roland Garros. Nie že by Čorič naozaj zrejme nemal zlý deň, ale na to sa nikto pýtať nebude, lebo Gomboš pokračuje v podobných výkonoch aké predvádzal na US Open a zaslúžene sa dočkal veľkého víťazstva. V prvom sete mu na víťazstvo jeden brejk. V druhom sete Gomboš nevyužil zopár šancí a jedno podanie mu vôbec nevyšlo, takže preto Čorič vyrovnal. Lepšie vstúpil chorvátsky tenista aj do tretieho setu, ale Gomboš sa postpne rozohral k fantastickému výkonu a otočil tretí set z 1:3 na 6:3. V štvrtom sete rozhodol opäť jeden brejk, aj keď Čorič mal svoje šance, ale nevyužil ich. V druhom kole bude Gomboš už dokonca favoritom proti rakúskemu tenistovi Rodionovi. Slovenský tenis tak dnes zažil prekvapivo úspešný deň, keď svoje úvodné zápasy v Paríži zvládli Schmiedlová aj Gomboš. Ja vám ďakujem za pozornosť a teším sa na vás pri tenise znova nabudúce!
1:2
6:4
4:6
2:6
Z tohoto utkání je to vše. Děkujeme za pozornost a přejeme krásný zbytek víkendu. Na viděnou.
2:0
6:4
6:4
Tak Schmiedlová dokázala využiť až tretí mečbal, ale postup si zaslúžila určite viac ako Williamsová, pretože postupom času začala byť lepšou tenistkou od polovičky prvého setu. Síce v prvom sete dvakrát prehrávala o brejk, dokázala ho otočiť a vyhrala ho 6:4. V druhom sete naopak bola Schmiedlová stále vo vedení, viedla už 4:1, ale Williamsová záver ešte zdramatizovala. Nakoniec ale postupuje hráčka, ktorá spravila menej chýb a postup do druhého kola je pre Schmiedlovú určite úspech. V druhom kole si Schmiedlová zmeria sila s finalistkou US Open bieloruskou tenistkou Viktoriou Azarenkovou. Ja sa s vami lúčim a teším sa na vás pri ďalších športových online prenosoch!
2:0
7:5
6:2
„Podmínky nebyly jednoduché, tak to bohužel bude v Paříži asi každý den. Na pohled to není moc hezký tenis. Dnes jsem ale zahrála velmi dobře. Navíc proti hráčce, která tady odehrála tři zápasy v kvalifikaci. Moc si mého výkonu vážím, v Paříži se mi historicky nikdy moc nedařilo,“ sdělila Strýcová, jež svou bilanci v úvodním kole Roland Garros vylepšila na pět vítězství a devět porážek.
0:2
3:6
5:7
„Podmínky jsou v Paříži těžké. Čekala jsem navíc celý den na zápas. Byl to takový typický duel nahoru dolů, Nina hrála hodně rychle a aktivně. Střídaly jsme se ve vlnách, v dobrých a špatných výkonech. Proti Báře ve 2. kole očekávám náročný zápas. Je to výborná deblistka i singlistka. Obdivuji ji za to, čeho všeho dosáhla,“ komentovala Krejčíková.