1:2
6:78
6:3
5:7
Roger Federer zvládl svůj první zápas po více jak třináctiměsíční pauze vítězně. Po velké bitvě porazil Brita Daniela Evanse výsledem 7:6, 3:6 a 7:5.

V prvním setu si oba tenisté udrželi servis až do zkrácené hry, v níž se skóre přelévalo ze strany na stranu. V dramatické koncovce nakonec udržel pevnější nervy Federer, který za stavu 9:8 proměnil setbol na příjmu. Ve druhém setu byl k vidění první brejk, o který se postaral Daniel Evans. Třicetiletý rodák z Birminghamu posléze zůstal na podání až do konce prostředního dějství stoprocentní, o postupujícím tak musela rozhodnout až závěrečné třetí sada.

Ve třetím setu měl nejprve dva brejkboly Evans, ale neuspěl ani v jednom případě. Posléze měl za stavu 5:4 brejkbol Federer, ten byl tedy zároveň i mečbolem, ale ani on nebyl úspěšný. To až při skóre 6:5, kdy se probojoval k dalším dvěma mečbolům a využil hned ten první.

Ve čtvrtfinále se Roger Federer utká s Gruzíncem Nikolozem Basilašvlilim.
WTA Dubaj (Tvrdý povrch)
2:0
6:0
6:2
Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
0:2
3:6
2:6
Barbora Krejčíková postoupila na turnaji v Dubaji už do čtvrtfinále. V osmifinále si poradila s ruskou tenistkou Světlanou Kuzněcovovou po setech 6:3 a 6:2.

O osudu prvního dějství rozhodoval jediný brejk, který vybojovala česká tenistka ve čtvrtém gemu. Ruskou soupeřku po celou dobu trvání úvodního dějství nepustila k jedinému brejkbolu a za stavu 5:3 využila hned první setbol.

Druhý set zvládla Barbora Krejčíková ještě lépe. Získala první tři gemy, dva z toho na příjmu. Druhý brejk ale potvrdit nedokázala, o vlastní podání přišla dokonce čistou hrou. To ovšem brněnskou rodačku nezlomilo a v sedmém gemu si vzala výhodu dvou brejků zpět, při podání následně zápas úspěšně završila druhým proměněným mečbolem.

Ve čtvrtfinále se Barbora Krejčíková utká s vítězkou duelu Benčičová – Potapovová.
2:0
6:4
6:2
Z tohoto klání je to vše. Děkujeme za pozornost a u dalších přenosů zase brzy na viděnou.
Challenger Petrohrad (Krytý tvrdý povrch)
0:2
2:6
3:6
Jiří Lehečka po výborném výkonu přestřílel pátého nasazeného Němce 6:2, 6:3. Devatenáctiletý tenista z Kněžmosta vstoupil do zápasu výtečně a soupeři sebral dvakrát po sobě podání čistou hrou. Molleker se sice postupně zlepšil, ale k brejkbolu se celý zápas nedopracoval a po herně vyrovnané pasáži opět selhal v koncovce, kdy prohrál čtyři gemy v řadě. Lehečka tak nakonec strávil na dvorci jen 55 minut a bez větších potíží postupuje.
Challenger Biella 3 (Tvrdý povrch)
1:2
2:6
6:4
6:77
Neskutečně dlouhé utkání je nakonec u konce a končí vítězstvím Jurije Rodionova, který zvítězil po setech 6:2, 4:6 a 7:6. Český tenista ovšem předvedl skvělý, bojovný výkon, který mu málem vynesl výhru. Sám se ve druhém setu dostal z těžké situace, načež ho dokázal dovést do vítězného konce. Český tenista měl poté v desáté hře hned tři mečboly, jenomže zápas se mu nepovedlo ukončit a oba borci tak museli přejít do zkrácené hry. I tam jsem sledovali napínavou podívanou, která nabídla mečboly na obou stranách, ten svůj ovšem dokázal využít Jurij Rodionov.
WTA Guadalajara (Tvrdý povrch)
0:2
3:6
2:6
Z tohoto utkání je to vše. Děkujeme za pozornost a u dalších přenosů zase brzy na viděnou.