1:2
6:1
0:6
2:6
Z tohoto utkání je to vše. Děkujeme za pozornost a u dalších tenisových přenosů zase brzy na viděnou.
0:2
6:72
6:73
Nasazená jednička Jiří Veselý překvapivě končí v Heilbronnu v prvním kole a prohrává páté utkání v řadě!
Český tenista překvapivě nestačil na domácího Oscara Otteho, který je na žebříčku o 89 příček níže.
V klíčových okamžicích zápasu Veselý selhal a přicházel o míčky při vlastním servisu, které jinak získával celkem snadno. Úvodní set měl dobře rozehraný, vedl 4:2 a 30:0, ale poté ztratil devět míčků v řadě a set dospěl do tie-breaku. Ve zkrácené hře čtyřikrát zbytečně přestřelil z forhendu a získal pouze dva body. Ve druhém setu si oba hráči na úvod prolomili podání a od stavu 1:1 si ho již drželi, Veselý si sice ve zkrácené hře oproti první sadě o jeden bod polepšil, ale stejně mu to na výhru stačit nemohlo.