1:2
4:6
7:64
1:6
V rozhodujícím utkání o postup do hlavní soutěže, ve 3. kole kvalifikace, se Kolář utká s Italem Francem Agamenonem, 155. hráčem světa.
2:1
7:5
3:6
7:5
Sedmnáctiletá Linda Fruhvirtová (192.) nestačila ve 2. kole kvalifikace Roland Garros na Viktórii Kužmovou (191.) ze Slovenska. S o sedm let starší soupeřkou prohrála za dvě a půl hodiny 5:7, 6:3 a 5:7. V prvním setu vedla Češka už 5:3, pak ale prohrála čtyři gemy v řadě. Ještě lépe měla rozehrán rozhodující set, v němž měla za stavu 4:1 k dobru rovnou dva brejky. Jenže koncovku Fruhvirtová proti agresivně hrající protivnici opět nezvládla, a tak si musí na svůj premiérový grandslamový start v hlavní soutěži mezi dospělými ještě počkat.
2:1
6:4
4:6
6:3
Linda Nosková protahuje na Roland-Garros svou vítěznou šňůru z loňského turnaje juniorek i v kvalifikaci žen. V náročném a oboustranně kvalitním souboji s o 14 let starší Švýcarkou Conny Perrinovou vybojovala po několika zvratech první sadu, na úvod té druhé však ztratila podání a Perrinová byla na servisu dlouho jistá. Až za stavu 5:4 měla Češka tři brejkboly, nakonec se ale Perrinové podařilo dopodávat a vyrovnat. Rozhodující set se pro Noskovou nevyvíjel dobře, po prohraném podání na 2:3 však rozjela neskutečnou jízdu, vyhrála 14 výměn v řadě a soupeřku v koncovce úplně zničila.
O postup do hlavní soutěže se Linda Nosková utká s lepší z dvojice Rebecca Šramková – Suzan Lamensová.