2:6
6:3
6:2
6:2
V semifinále půjde Djoković na domácího Norrieho, nebo Belgičana Goffina. V následném finále by mohlo dojít na souboj dvou choleriků mezi Djokovićem a Kyrgiosem a čekala by nás jistojistě velice vyhrocená bitva. Ostatně i potenciální semifinále Nadal – Kyrgios by bylo hodně interesantní. Jakože tito dva si nemůžou přijít na jméno poté, co si Kyrgios v jednom zápase dovolil eso spodem.
2:3
6:3
5:7
6:2
3:6
5:7
Velké tenisové drama končí obrovskou radostí drtivé většiny diváků, kteří se dočkali postupu domácího tenisty v napínavém zápase, který se pro něj nevyvíjel příznivě. V každém z prvních tří setů ztratil Norrie jako první svůj servis, pouze ten druhý dokázal v koncovce dvěma brejky otočit.
Ve čtvrté sadě se Cameron Norrie poprvé dostal do výhody a hladce ji dopodával. Rozhodující dějství dlouho patřilo podávajícím hráčům, až přišlo selhání většinu zápasu jistějšího Davida Goffina v jedenáctém gemu, který Belgičan ztratil na podání bez zisku míčku. Norrie pak z druhého mečbolu dokázal zápas doservírovat. Zatímco Goffin neuspěl ani ve čtvrtém grandslamovém čtvrtfinále své kariéry, Norrie se hned při první účasti raduje z postupu mezi elitní čtyřku.
2:1
4:6
6:2
7:5
Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost.
1:2
6:3
1:6
1:6
Od druhého setu vycházely Tunisance mnohem více kraťasy, celkově demonstrovala, že její hra je obrovsky pestrá. V rozhodujícím dějství pak při prvním servírovacím gamu Bouzkové byla k vidění jedna z nejhezčích výměn turnaje, kdy Bouzková se úspěšně ubránila forhendem v době, kdy klečela na obou kolenou a nakonec si bekhendem vynutila chybu. Nicméně tuto hru nakonec prohrála, ačkoliv vedla 40:0. Dalších pět fiftýnů totiž putovalo na konto Džabúrové. Ta si v posledním setu vybrala slabší chvíli jen v pátém gamu, kdy si rychle prohrála podání čistou hrou. V semifinále si to rozdá s Němkou Mariaovou.
1:2
6:1
6:72
2:6
Velký obrat dokonán! Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková byly na pokraji vyřazení, ale přece jen postupují do wimbledonského semifinále, což se jim loni nepovedlo. Proti Melicharové-Martinezové a Perezové prohrály z úvodních osmi gamů hned sedm. Za stavu 1:6, 3:4, 0:30 byly na příjmu a schylovalo se k jejich vyřazení. Nicméně poprvé prolomily servis a následně si vypracovaly dva setboly, ty nevyužily a naopak Siniaková čelila při svém podání dvěma brejlkbolům. I z této situace se český pár vyhrabal a nakonec opanoval druhou sadu v tiebreaku. Před posledním setem si nechala Krejčíková obvázat chodidlo a vzala si oficiálně medical timeout.

Pro vývoj rozhodující sady byl velice důležitý hned druhý game, kdy Australanka s Američankou disponovaly třemi brejkboly, ale všechny promarnily. Mimochodem jeden z těchto brejkbolů nabídla Krejčíková tím, že špatně přerušila výměnu a forhend Perezové přistál na základní lajně.

Vzápětí Češky zapsaly brejk a Siniaková jej bez větších obtíží potvrdila. V páté hře držela Perezová s Melicharovou vedení 40:15 při svém podání, ale pak nasekaly tři chyby v prostoru před křížem a zbytek zápasu už si Siniaková s Krejčíkovou pohlídaly.

V semifinále se střetnou s vítězkami duelu Aojamaová / Latiša Čan – Kičenoková / Ostapenková.
2:0
6:1
6:1
Máme za sebou jednoznačný zápas úvodního kola challengeru v Braunschweigu, v němž Vít Kopřiva prohrál se Španělem Bernabem Zapatou Mirallesem dvakrát 1:6. Ve druhém setu to bylo z Kopřivovy strany o něco lepší, ale na výsledku se to nijak neprojevilo. Zapata Miralles ukázal, proč se nedávno dostal z kvalifikace Roland Garros až do osmifinále tohoto antukového Grandslamu. Dnes hrál opravdu velmi dobře.
0:2
5:7
1:6
Dalibor Svrčina (178.) vypadl na antukovém challengeru v rakouském Salcburku dle očekávání hned v prvním kole. V tom podlehl 5:7 a 1:6 druhému nejvýše nasazenému Dušanu Lajovičovi (64.) ze Srbska. Zápas ovšem neměl ostravský rodák rozehrán vůbec zle, v prvním dějství dokonce vedl 5:3. Poté ale prohrál čtyři gemy v řadě. Za stavu 1:1 ve druhém setu neproměnil devatenáctiletý Čech na příjmu vedení 0:40 a ve zbytku utkání už neuhrál ani gem.
2:0
7:65
6:3
Zdeněk Kolář pokračuje ve výsledkové i herní bídě, po skvělém představení na Roland Garros proti světové čtyřce Tsitsipasovi vypadává na pátém turnaji v řadě hned v úvodním kole. Tentokrát doslova ostudně nestačil na 457. hráče žebříčku Neuchrista, který se teprve dnes dočkal první výhry na challengerech v letošním roce.
Rakušan byl celý zápas lepší, Kolář ukazoval jen záblesky svého umění, které vždy vystřídaly hluché chvilky.
Neuchristovi selhaly nervy, když nedokázal dopodávat set za stavu 5:3 a 40:15, ale v tie-breaku skvěle podával a počkal si při dalším setbolu na nevynucenou chybu favorita zápasu na 5:7.
Ve druhé sadě stačil rakouskému tenistovi jediný brejk, sám si pak podání udržel, když jediný brejkbol musel řešit v poslední hře zápasu a raduje se z velmi nečekaného triumfu nad soupeřem, postaveným na žebříčku o 338 míst výše.