13:16 (Baráž, ISR - CZE 0:1)
0:2
0:6
4:6
Druhou dvouhru obstarají zhruba za dvacet minut Edan Lešem a Tomáš Macháč. Rovněž tento duel bude mít obrovského favorita v českém tenistovi.
15:17 (Baráž, ISR - CZE 0:2)
0:2
4:6
5:7
Čeští tenisté vedou po prvním hracím dnu barážového klání Davisova poháru nad Izraelem 2:0. Po krajanu Lehečkovi uspěl v Tel Avivu také Tomáš Macháč (109.), jenž se ovšem na vítězství nečekaně nadřel. Protivníka z páté stovky žebříčku Edana Lešema (444.) udolal až po bezmála dvou hodinách poměrem 6:4 a 7:5. Ve druhém setu čelil Macháč hned šesti brejkbolům, z toho dva byly za stavu 4:5 a 15:40 zároveň setboly. Berounský rodák ale všechny možnosti protivníka odvrátil, aby následně za stavu 5:5 hned svůj první brejkbol v rámci druhého dějství využil, a učinil tak rozhodující krok k triumfu.
17:20 (1, SVK - ROU 0:1)
1:2
7:64
5:7
4:6
Zrodilo sa veľké prekvapenie na úkor Norberta Gomboša, ktorý neodohral najlepší zápas, ale určite bol aj zaskočený veľmi dobrou hrou mladého a neznámeho rumunského súpera. Nič však nie je stratené, Slovensko je stále favoritom na postup a Alex Molčan sa bude snažiť vybojovať vyrovnávajúci bod už o chvíľu v zápase proti Copilovi. Z tohto zápasu je to odo mňa všetko, ďakujem za pozornosť a prajem ešte príjemný večer!
21:03 (SVK - ROU 1:1)
2:0
7:5
6:1
Prvý set bol vyrovnaný až do záveru, ale Copil si nedokázal vybojovať tajbrejk a od tej chvíle už Alex Molčan na kurte dominoval. Bolo z toho tak celkom pohodlné víťazstvo, pretože Molčan nepustil Copila ani k jedinému brejkbalu. Stav barážového stretnutia Davis cupu medzi Slovenskom a Rumunskom je po dvoch dnešných dvojhrách vyrovnaný 1:1. Ja vám ďakujem za pozornosť a teším sa na vás zajtra pri pokračovaní tohto stretnutia!
WTA Čennaj (Tvrdý povrch)
2:0
6:4
6:3
Linda Fruhvirtová (130.) v indickém státě Tamilnádu dosáhla na zatím největší úspěch své krátké kariéry, když vyřadila nasazenou dvojku Varvaru Gračovovou (80.) a postupuje poprvé do semifinále turnaje WTA.
V obou setech musela česká tenistka otáčet skóre, v prvním ztrácela proti aktivnější Rusce 0:2 a 2:4, ale koncovka už byla její doménou. Ve druhé sadě dokonce od stavu 0:3 nadělila soupeřce falešného kanára. Fruhvirtová se skvěle a agresivně bránila, naopak soupeřka navyšovala počet nevynucených chyb až na čtyřicet, lehce jí i tekly nervy a s turnajem se loučí.
V semifinále čeká Nadia Podoroská, která dnes otočila třísetový duel s Eugenií Bouchardovou.