3:0
4:35
4:36
4:2
Jiří Lehečka (49.) na titul z juniorského Turnaje mistrů nedosáhl. V milánském finále prohrál, stejně jako ve skupině, 0:3 na sety s favorizovaným Brandonem Nakashimou (49.). V prvním setu prohospodařil jednadvacetiletý Čech výhodu brejku a nedoservíroval vedení 3:2 a 30:0. V tiebreaku druhého setu nedovedl do zdárného konce vedení 6:4, když prohrál čtyři výměny v řadě. Ve třetím setu pak Lehečka při skóre 2:3 ztratil podání.
Pohár Billie Jean Kingové (Krytý tvrdý povrch)
18:57 (SF, SUI - CZE 1:0)
2:0
6:4
6:4
Karolína Muchová nepotvrdila roli kurzové favoritky a po dvou setech prohrála s Viktorijí Golubicovou důležitou první semifinálovou bitvu 4:6 a 4:6.

Rodačka z Olomouce nevstoupila do utkání vůbec dobře. Po deseti minutách prohrávala 0:3 s dvěma brejky. Následně i Muchová prorazila soupeřčin servis, ale na další zdramatizování prvního setu se nezmohla.

To druhý set byl pořádně divoký. Nejprve si obě hráčky servis udržely, ale poté přišlo hned pět brejků v řadě. Potřebné potvrzení získaného podání zvládla Golubicová až za stavu 5:3 a poté už zápas dotáhla do vítězného konce.
20:52 (SF, SUI - CZE 2:0)
2:0
6:2
7:66
Švýcarsko tak opět poráží Českou republiku 2:0 na zápasy, a stejně jako minulý rok vyřazuje české hráčky z boje o pohár Billie Jean Kingové.
0:0
zrušeno
Za již rozhodnutého stavu je již čtyřhra hrát nebude! Švýcarky v zítřejším finále vyzvou výběr Austrálie, pro tým Petra Pály letošní ročník končí před branami finále.
Challenger Bratislava (Krytý tvrdý povrch)
1:2
6:75
6:2
3:6
Tomáš Macháč (117.) si na halovém challengeru ve slovenské Bratislavě třetí letošní finále nezahraje. Dvaadvacetiletý Čech podlehl v sobotním semifinále po dvou a půl hodinovém boji 6:7(5), 6:2 a 3:6 favorizovanému Martonu Fucsovicsovi (109.) z Maďarska, kterému dokázal jako první hráč na turnaji vzít set. V rozhodujícím dějství ale Macháč rychle ztratil dva servisy a nabral i vinou dvanácti prohraných výměn v řadě manko 1:5. To vzápětí brejkem zkorigoval na 3:5, pak ale opět prohrál podání.