WTA Cincinnati (Tvrdý povrch)
2:0
6:4
6:0
Marie Bouzková (35.) zaskočila na velkém betonovém turnaji v americkém Cincinnati domácí hvězdu Jessicu Pegulaovou (3.) a postoupila na okruhu WTA vůbec poprvé v sezoně do čtvrtfinále. Světové trojce, jež triumfovala minulý týden na jiné tisícovce v Montréalu, povolila pouhé čtyři gemy a vyprovodila ji z kurtu po výsledku 6:4 a 6:0 kanárem. Češka vstoupila do utkání ziskem úvodních čtyř gemů. Pegulaová poté snížila na 4:3, Bouzková už ale byla od té doby na svém podání bezchybná. Rozhodit se nenechala ani zhruba hodinovou dešťovou přestávkou, která přišla na řadu za stavu 3:0 ve druhém setu. O semifinále si pražská rodačka zahraje v Ohiu s krajankou Karolínou Muchovou (17.).
0:2
4:6
0:6
Pouť Lindy Noskové (50.) turnajem v Cincinnati skončila v osmifinále. Česká kvalifikantka v něm podlehla nasazené sedmičce Coco Gauffové (7.) ze Spojených států, s níž prohrála na centrálním kurtu za 62 minut 4:6 a 0:6. Nosková vstoupila do zápasu brejkem, o výhodu ale ihned přišla. Vsetínská rodačka se trápila především na podání, při němž neuhrála ani jeden z osmi gemů. Po druhém servisu získala pouhé dva fiftýny a nakonec odešla z kurtu s kanárem.
2:0
7:63
6:1
Markéta Vondroušová (10.) dohrála na podniku WTA 1000 v americkém Cincinnati ve čtvrtfinále. Wimbledonská šampionka v něm nestačila na světovou jedničkou Igu Šwiatekovou (1.), s níž prohrála za hodinu a půl 6:7(3) a 1:6. Vondroušová podávala hned dvakrát na zisk prvního setu, obě výhody brejku ale promarnila. Druhé dějství už bylo jednoznačnou záležitostí pro polskou favoritku, která zvládla vzít Vondroušové hned třikrát podání.
0:0
3:0
skreč 2
Karolína Muchová (17.) má za sebou hodně rychle čtvrtfinálové utkání na turnaji WTA 1000 v Cincinnati. Duel s Marií Bouzkovou (35.) trval pouhých 12 minut a ve chvíli, Kdy Muchová vedla 3:0, si nechala Bouzková přivolat fyzioterapeutku a po krátké konzultaci se rozhodla skrečovat. V tuto chvíli není známé, co přesně Bouzkovou trápí, s blížícím se newyorským grandslamem je ovšem rozumné, že nechce svůj stav zhoršit. Soupeřkou Muchové v semifinále bude vítězka zápasu mezi Uns Džábirovou a Arynou Sabalenkovou.