US Open - ženy (Tvrdý povrch)
0:2
1:6
2:6
Bouzkové pomohla do třetího kola i vynikající úspěšnost na sítí, kdy ze sedmnácti náběhů bodovala hned třináctkrát. I díky tomu se o své druhé letošní grandslamové osmifinále střetne s Tunisankou Džábirovou, nebo krajankou Noskovou.
2:1
7:67
4:6
6:3
Linda Nosková bohužel končí ve druhém kole US Open na raketě světové pětky Uns Džábirové, které podlehla ve třech setech.
Česká hráčka se určitě nemá za co stydět, mohli jsme sledovat naprosto fantastický zápas. Nosková měla velkou šanci ve třetí sadě, kdy vzala své soupeřce servis a šla do vedení 3:2. Džábirová ale ukázala svoji velikost a čtyřmi gemy v řadě otočila vývoj třetí sady a dokráčela si pro vítězství. Džábirová se ve třetím kole utká s další českou hráčkou, kterou je Marie Bouzkouvá.
Děkuji všem za pozornost, a dobrou noc.
2:0
7:60
6:3
Karolína Muchová splnila roli favoritky a postupem do osmifinále si vyrovnala své newyorské maximum. V prvním setu se ovšem s domácí kvalifikantkou pořádně nadřela, hledala recept na její silové pojetí se spoustou náběhů na síť a prohrávala 1:3. Podání si dokázala vybojovat zpět z jediného brejkbolu, přesto tahala za kratší konec, když sama během setu čelila hned šesti.
Vše se zlomilo od stavu 5:6, kdy Muchová rozehrála skvělé představení a v následujících pěti gemech včetně tie-breaku povolila soupeřce jen tři míčky. Náskok 3:0 již nepustila z ruky a zápas s přehledem dopodávala.
V dalším kole narazí desátá hráčka světa na vítězku čínsko-slovenského duelu mezi Wang Sin-jü a Schmiedlovou.
2:1
4:6
6:3
6:2
Anna Karolína Schmiedlová mala tento zápas dobre rozbehnutý, pretože v závere prvého setu udrela a mala k bližšie postupu do osemfinále ako jej čínska súperka Xinyu Wangová. Na začiatku druhého setu však Schmiedlová nevyužila tri brejkbaly, ktoré jednoznačne nakopli Wangovú a tá v ďalšom priebehu získala hneď dva brejky, ktoré posunuli zápas do rozhodujúceho tretieho setu. Doňho prekvapivo lepšie vstúpila Schmiedlová, lenže Wangová postupne začala triafať veľké množstvo víťazných úderov a zaslúžene sériou šietich hier za sebou úplne otočila tretí set. Schmiedlovú tak môžu mrzieť najmä nevyužité brejkbaly na začiatku druhého setu, ktoré mohli už definitívne pochovať šance Wangovej na víťazstvo a tiež aj fakt, že náskok brejku v treťom sete neudržala dlhšie. Na druhej strane však treba povedať, že Wangová vyhrala zaslúžene najmä preto, že mala jasnú prevahu v štatistike víťazných úderov a v osemfinále ju čaká zaujímavý zápas proti českej tenistke Karolíne Muchovej. To je odo mňa z tohto zápasu všetko, ďakujem za pozornosť a prajem Vám ešte príjemný zvyšok voľného dňa!