Pohár Billie Jean Kingové (Krytý tvrdý povrch)
13:08 (Baráž, SVK - ARG 2:1)
2:0
6:1
6:4
Perfektný výkon Renáty Jamrichovej, ktorá opäť raz potvrdila, prečo je v 16 rokoch jedným z najväčších talentov slovenského tenisu. Lepší debut si v slovenskej repzentácii nemohla predstavovať, keďže zdolať argentínsku jednotku Nadiu Podoroskú jasným spôsobom po setoch 6:1 a 6:4 sa naozaj nepodarí každému. Nakoniec teda možno považovať nahradenie Anny Karolíny Schmiedlovej za dokonalý ťah aj v podaní kapitána našej reprezentácie Mateja Liptáka. Slovensko tak môže rozhodnúť o svojom víťazstve už v nasledujúcej dvojhre, v ktorej sa pokúsi získať rozhodujúci tretí bod Viktória Hrunčáková proti Julie Rieraovej. To je odo mňa z tohto zápasu všetko, ďakujem za pozornosť a teším sa na Vás pri ďalších športových online prenosoch!
14:48 (Baráž, SVK - ARG 3:1)
2:1
3:6
6:4
6:4
Viktória Hrunčáková začala zápas skvelým spôsobom, keď viedla 3:1, ale od tej chvíli akoby nastal nejaký nepochopiteľný zlom a zrazu prehrávala 3:6 a 0:2. Napriek tomu sa však postupne vrátila do hry o druhý set a Julia Rieraová nezvládla dramatickú hru pri podaní na udržanie, keď Hrunčáková využila druhý setbal a poslala zápas do tretieho setu. V ňom mala opäť skvelý úvod Hrunčáková, potom dominovala na podaní až do momentu, keď podávala na víťazstvo a vtedy si ho prehrala čistou hrou. Napriek tomu ihneď zapla a pri podaní Rieraovej už využila druhý mečbal. Slovenská ženská tenisová reprezentácia tak porazila súpera z Argentíny celkovým skóre 3:1 a zabezpečila si účasť vo svetovej skupine Pohára Billie Jean Kingovej aj na budúci rok. To je odo mňa z tohto zápasu všetko, ďakujem za pozornosť a teším sa znova nabudúce!
0:0
zrušeno
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:00.
2:0
6:2
6:1
Do finále bude moci českou reprezentaci poslat Markéta Vondroušová (7.). Úřadující wimbledonská šampionka vyzve v souboji týmových jedniček už za několik málo minut Leylah Fernandezovou (35.), finalistku předloňského US Open. Rovněž ke sledování tohoto utkání jste srdečně zváni.
1:2
2:6
6:2
3:6
Do rozhodujícího deblu nastoupí za Česko osvědčená dvojice Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková. Za Kanadu byly nahlášeny Gabriela Dabrowská s Leylah Fernandezovou.
0:2
5:7
6:73
České tenistky si bohužel o titul na Poháru Billie Jean Kingové ve španělské Seville nezahrají. Do sobotního semifinále s Kanadou vstoupily parádně, když Barbora Krejčíková porazila v úvodní dvouhře hladce 6:2 a 6:1 Marinu Stakusicovou. Pak ale Markéta Vondroušová podlehla 2:6, 6:2 a 3:6 Leylah Fernandezové, a rozhodnout tak musela závěrečná čtyřhra. Ta byla velice vyrovnaná. O výsledku prvního setu rozhodl jediný brejk z jedenáctého gemu. Siniaková pak přišla o servis podruhé za stavu 3:3 ve druhém setu, jenže favoritky dokázaly kontrovat rebrejkem a obratem na 5:4. Kanaďanky si tlak nepřipustily, na servisu dvakrát vyrovnaly a duel dovedly skrze zkrácenou hru do vítězného konce. V neděli si tak zahrají proti Itálii o prestižní trofej.