1:2
5:7
7:65
6:72
Máme za sebou velmi dramatické utkání na Turnaji mistrů. Srbský tenista Novak Djokovič prohrál po více jak tříhodinové bitvě s domácím Jannikem Sinnerem ve třech setech, který tak má velmi blízko k postupu do další fáze. O všem ale rozhodnou až poslední zápasy ve skupině. Viděli jsme zajímavé utkání plné emocí i krásných tenisových momentů. Turnaj pokračuje dnes odpoledne dalšími boji ve druhé skupině, na které jste tímto zváni. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek noci.
2:0
7:5
6:2
Španělský debutant Carlos Alcaraz (2.) porazil na Turnaji mistrů v Turíně 7:5 a 6:2 Andreje Rubljova (5.) z Ruska, a zaznamenal tak na akci pro osm nejlepších tenistů sezony premiérové kariérní vítězství. Duel byl vyrovnaný do stavu 5:5. Poté se Alcaraz zmocnil prvního brejku a do druhého setu vstoupil dalším. Rozhozeného Rubljova, jenž v utkání vzteky zničil raketu a pochroumal si v afektu koleno, dorazil v závěru třemi čistými hrami v řadě. Po prvním podání ztratil Alcaraz za celé střetnutí jen dvě výměny, a oživil tak své šance na postup do semifinále. V závěrečném vystoupení v rámci Červené skupiny vyzve dalšího Rusa Daniila Medveděva (3.).
2:0
7:67
6:4
Daniil Medveděv poráží Alexandra Zvereva 7:6, 6:4. Někteří diváci to ocenili potleskem, ale část publika bučením. Již v Paříži se Medveděv vyloženě těšil obrovské přízni. To nic nemění na tom, že ani ve druhém zápase na Turnaji mistrů neztratil ani set a postupuje do sobotního semifinále. Dnes otočil první set ze dvou setbolů a nakonec jej nemuselo mrzet, že přišel o vedení o brejk. Ve druhém dějství si oba hráči šli po svých až v devátém gamu disponoval Zverev brejkbolem. Ten neproměnil a naopak v další hře Rus prorazil jeho servis.
WTA Colina (Antuka)
1:2
7:5
2:6
3:6
To bylo drama! Češka Sára Bejlek po velké bitvě poráží Annu Bondárovou 5:7, 6:2 a 6:3. Zápas trval přes dvě hodiny a diváci viděli plno krásných výměn i nevynucených chyb. Bejlek tak postupuje do druhého kola, ve kterém se utká s lepší z dvojice Capurrová Tabordová – Gorgodzeová. Pro Češku rozhodně nepůjde o nepřekonatelnou soupeřku. Má velkou šanci dostat se ještě dále na Challengeru v Chille. Děkujeme za pozornost, přejeme hezký zbytek dne.
Challenger Drummondville (Krytý tvrdý povrch)
2:1
6:74
6:3
7:5
Michael Vrbenský (336.) ukončil na halovém challengeru v kanadském Drummondvillu šestizápasovou vítěznou sérii domácího Liama Draxla (297.) a postoupil do čtvrtfinále! To vydřel po 2 hodinách a 40 minutách a obratu 6:7(4), 6:3 a 7:5. Vítězi posledního challengeru v Calgary nepomohlo ani dvacet es. O semifinále si rodák z Nymburka zahraje proti osmému nasazenému Tunisanu Dougazovi.