Turnaj mistrů (Krytý tvrdý povrch)
2:0
6:4
6:4
Španělský supertalent Carlos Alcaraz poráží už jistého postupujícího Daniila Medveděva ve dvou setech 6:4 a 6:4. To znamená jediné, Alcaraz postupuje také do semifinále Turnaje mistrů. Ve večerním zápase už půjde pouze o to, na jakých místech se hráči v tabulce seřadí. S pozvánkou na večerní duel se prozatím loučíme.
0:2
4:6
4:6
Máme za sebou poslední zápas skupinové fáze Turnaje mistrů, který vyhrává Němec Zverev nad Rubljovem 6:4 a 6:4. Zítra začíná semifinále, kam ale ani jeden z těchto tenistů nepostoupil. V semifinále budou hrát v lákavém souboji Alcaraz a Djokovič, druhou dvojici tvoří Medveděv a domácí Sinner. To je pro dnešek vše, děkujeme za pozornost.
WTA Colina (Antuka)
2:1
4:6
7:63
6:4
Česká tenistka Sára Bejlek (194.) má za sebou na turnaji WTA 125 v chilské Colině hodně dramatickou, takřka dvě a půl hodiny trvající bitvu s Maďarkou Pannou Udvardyovou (117.). Přestože to ve druhém setu za stavu 1:3 nevypadalo se sedmnáctiletou Češkou zrovna nejlépe, povedlo se jí skóre srovnat a vynutit si tiebreak, v němž si zajistila rozhodující třetí set. V něm už byla Bejlek lepší tenistkou. Napřed sice neudržela vedení 3:2, ale po brejku v sedmém gemu už zápas poměrně s přehledem dopodávala a zvítězila 4:6, 7:6(3), 6:4.
Challenger Drummondville (Krytý tvrdý povrch)
2:1
6:2
3:6
6:4
Aziz Dougaz ještě po zápase z frustrace rozstříkal raketu o zem a ani si nepodal ruku s rozhodčím.
Challenger Danderyd (Krytý tvrdý povrch)
2:0
6:3
6:0
Jakub Menšík (154.) nedokázal na challengeru ve švédském Danderydu vybojovat postup do semifinále. V pátečním utkání podlehl Belgičanovi Alexanderovi Blockxovi (475.) 3:6, 0:6 po hodně nepovedeném výkonu na servisu. Menšík prohrál servis hned šestkrát a v průběhu střetnutí si ho udržel jen dvakrát. V prvním setu prohrával 1:4 se ztrátou dvou brejků, ale povedlo se mu dokonce vybojovat dva brejkboly na 4:4. Comeback do zápasu ale nedotáhl a Blockx hned v další hře úvodní dějství ukončil. Ve druhém setu pak belgický tenista uštědřil Menšíkovi kanára. Český tenista se tak může z Danderydu vypravit do španělské Málagy za svými spoluhráči a začít se připravovat na play-off Davis Cupu.