ATP Indian Wells (Tvrdý povrch)
0:2
3:6
3:6
Jiří Lehečka (32.) ve svém prvním čtvrtfinále na Masters uspět nedokázal. V Indian Wells nestačil na světovou trojku Jannika Sinnera, proti němuž se neprosadil ani jednou na returnu a prohrál za 88 minut po setech 3:6, 3:6. Sinner v úvodní sadě prorazil Lehečkovi podání ve třetím a devátém gemu, ve druhé sadě obral soupeře o servis ve čtvrté hře. Lehečka si za celé utkání vypracoval jen jeden brejkbol v osmé hře první sady, Sinner však hrozbu ztráty servisu odvrátil.
2:0
6:3
7:5
Dramatické utkání Zdeňka Koláře a Manuela Guinarda z Francie končí vítězstvím českého hráče 6:3 a 7:5. Kolář sice ve druhé sadě vedl již 5:2 a měl na podání velkou možnost hladšího postupu. Guinard se ale dokázal vrátit do zápasu a málem vybojoval třetí set. Viděli jsme krásný zápas s úspěšným českým koncem. Ve čtvrtfinále Kolář vyzve Itala Agamenoneho, který vyřadil Bosňana Fatiče 2:1. Děkujeme za pozornost.