2:1
6:3
0:6
6:4
Šuaj Pcheng v dramatickém utkání porazila ve třech setech nasazenou osmičku Kristýnu Plíškovou a na domácím podniku v Nan-čchangu postoupila do čtvrtfinále.

V první sadě se Číňanka rychle dostala do výhody brejku, ovšem tu ztratila za stavu 4:2. Bohužel Kristýna si vzápětí nedokázala udržet vlastní servis a za stavu 5:3 Pcheng na podání sadu ukončila.

Druhý set netrval ani dvacet minut, proměnil se totiž v jasnou dominanci lounské rodačky. Plíškové vycházelo úplně všechno, naopak soupeřce téměř nic. Výsledkem bylo udělení potupného kanára a posunutí utkání do třetí sady.

V rozhodujícím setu se hra opět vyrovnala a o vítězce střetnutí nakonec rozhodl jediný brejk. Naneštěstí ho na svou stranu získala domácí hráčka, jež za stavu 4:4 využila třetí brejkbol. Trojka byla pro Pcheng šťastná i v následující hře, proměnila totiž třetí mečbol. Ve čtvrtfinále se Číňanka utká s krajankou Lin Žu.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.