WTA Soul (Tvrdý povrch)
2:0
6:2
6:3
Děkujeme za pozornost a přejeme krásný den!
WTA Kanton (Tvrdý povrch)
0:2
3:6
1:6
Anna Blinkovová ve čtvrtfinále podniku v čínském Kantonu naprosto jasně přehrála Marii Bouzkovou a po setech 6:3 a 6:1 se raduje z postupu do semifinále.

Úvod utkání nasvědčoval vyrovnané bitvě. Obě hráčky se nejprve navzájem brejkli, Blinkovová pak sebrala servis sokyni podruhé. Následoval jedenáctiminutový gem, v němž nakonec Ruska potvrdila gem, a to byla možná klíčová situace celého střetnutí. Moskevská rodačka si začala hodně věřit a za stavu 5:3 ukončila sadu na příjmu.

Druhá sada byla jednoznačnou záležitostí. Ruská tenistka dominovala ve všech směrech, Marie si s útočnou hrou soupeřky vůbec nevěděla rady. Za stavu 0:5 alespoň odvrátila potupného kanára, Blinkovová ale hned vzápětí na servisu zápas ukončila. V semifinále se může těšit na lepší z dvojice Keninová – Paoliniová.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
Challenger Sibiu (Antuka)
0:2
1:6
2:6
Václav Šafránek se podruhé v sezóně dostal do čtvrtfinále challengerového turnaje. Na podniku v Sibiu nedal šanci Nino Serdarušičovi, kterého porazil 6:1, 6:2. Šafránek musel odolávat náporu soupeře v první hře, ve které odvrátil dvě hrozby. Ve zbytku sady ale získal dva brejky, ke kterým přidal další úspěšné gemy na returnu ve druhém setu. Čech tak napodobil výsledek z roku 2016, tehdy zde rovněž postoupil mezi osm nejlepších hráčů turnaje.
2:1
5:7
6:2
7:5
Vít Kopřiva porazil v osmifinále challengeru v Sibii šestého nasazeného Federica Coriu ve třech setech a vyrovnal tak svůj nejlepší počin v letošní sezóně!

První set nabídl hned pět brejků, přičemž o ten jeden potřebný navíc získal Argentinec, který za stavu 6:5 proměnil svoji první příležitost. Prostřední dějství ovládl pro změnu český mladík, jenž se dostal do výhody dvou brejků a za stavu 5:2 na servisu nezaváhal.

Rozhodující třetí set se lépe vyvíjel pro Argentince, který za stavu 5:3 podával na vítězství, avšak Kopřiva se nevzdal a dotáhnul se na stav 5:5. Poté jsme byli svědky velmi dlouhého gemu, v němž nakonec získal Vít další brejk a na servisu se mu, na rozdíl od soupeře, zápas uzavřít podařilo. Kopřiva postupem do čtvrtfinále vyrovnal sezónní maximum, to může vylepšit v utkání proti Australanovi O'Connellovi.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
2:0
6:4
6:4
Závěrečný gem byl tak trochu příznačný pro celý dnešní zápas. Zdeněk Kolář vedl 40:0 a pak sérií někdy až nepochopitelných chyb odevzdal podání svému soupeři. V prvním setu se český tenista rychle vzpamatoval z mizerného vstupu, dvakrát si vzal zpátky ztracené podání, ale v posledním gemu tahal za kratší konec a podlehl při třetím setbolu.
Druhou sadu začal mladík z Vysočiny mnohem lépe, jenže nadějný stav nedokázal několikrát dotáhnout. Za stavu 4:2 měl dva brejkboly, v dalším gemu na podání promarnil tři výhody a totéž se mu stalo v úplném závěru. Nepotvrdil tak roli favorita a challenger v Sibiu pro něj končí už v osmifinále.
Challenger Kao-siung (Tvrdý povrch)
2:0
7:5
6:2
Z tohoto zápasu je to vše. Děkujeme vám za pozornost, na viděnou.