0:3
26:28
22:25
21:25
Karlovarsko přidává třetí výhru ve třech setech v řadě, když poráží v Brno domácí celek jednoznačně 28:26, 25:22 a 21:25.

Vítězství Karlovarska se nerodilo lehce. Hosté vedli při druhém technickém oddechovém času prvního setu o čtyři body, ale své vedení prohospodařili a rozhodovalo se v dramatické koncovce. Brno mělo dokonce dva setboly, ale ty nevyužilo a nakonec šel důležitý první set na stranu Karlovarska. Ve druhém setu to byl boj o každý bod, opět se rozhodovalo až v samotné koncovce. Karlovarští dokázali odskočit v klíčový okamžik a vedení o tři body dotáhlo druhý set do vítězného konce. Ve třetím dějství se tým trenéra Jiřího Nováka držel téměř celou dobu v mírném vedení a ve stejném duchu dotáhl set i celý zápas do úspěšného konce.