26:24
25:17
25:18
Běloruská reprezentace porazila ve třech setech Španělsko a z letošního ročníku Evropské ligy si odveze bronz!

Tým vedený kapitánkou Anastasií Kananovičovou začal potvrzovat roli favoritek ve druhé části první sady. Nejprve sice odskočil do vedení o šest bodů, ale o závěru byly o něco přesnější Španělky, které měly dokonce dva setboly. Ty neproměnily a tím se dostaly na koně hráčky z Běloruska. Po vítězné koncovce prvního setu se uklidnila hra a další dva sety si již favoritky duelu pohlídaly s velkým přehledem.
3:1
18:25
25:15
25:22
25:22
České reprezentantky berou z letošního ročníku Evropské ligy zlato! Ve finálovém duelu přehrály ve čtyřech setech výběr domácího Chorvatska.

Do zápasu ale vstoupily o poznání lépe Chorvatky. V prvním setu téměř k ničemu český tým nepustily a po zásluze šly do vedení. To ve druhém dějství Češky zlepšily výkon především v útoku a desetibodovým rozdílem srovnaly stav duelu. Od třetí sady začala ta pravá bitva. Nejprve domácí tým neudržel vedení o pět bodů, poté se měly naopak svěřenkyně Ioannise Athanasopoulose co dělat, aby dohrály set do vítězného konce při slibném náskoku. Také čtvrté set byl téměř celý v režii Chorvatek. Domácí tým vedl ještě 21:16, ale poté přišla skvělá česká série, kterou výrazně pomohly natahovat bloky Patočková s Trnkovou. Mečbol poté proměnila Kossányiová tvrdým úderem.