25:17
25:20
15:25
15:13
Se sdělením, že nejvíce bodů si v zápasu zapsal Francouz Trevor Clevenot, se s Vámi loučím a přeji vám krásný zbytek dne.
3:1
25:16
25:13
18:25
25:15
Zdálo se to být jednoznačné utkání. V prvních dvou setech mistři světa zdolali svého soupeře o devět a dvanáct bodů. Jenže pak přišel nepovedený set týmu trenéra Heynena, Venezuelané se dostali do varu a ve třetím setu zvítězili o sedm bodů. Nakonec se favorit radoval z vítězství, když čtvrtý set znovu ovládl. Přispěl k tomu i nástup smečaře Kurka, který svou hrou uklidnil spoluhráče.

Poláci po tříbodové výhře poskočili do čela tabulky a v pátek si zahrají proti druhým Japoncům. Venezuela zůstává bez bodu poslední.
1:3
20:25
17:25
25:23
21:25
Máme tady konec utkání mezi Japonskem a Itálií. Hráči z Apeninského poloostrova zvítězili ve čtyřech setech 1:3. Výsledek odpovídá průběhu utkání. Domácí drželi herně krok s Italy pouze ve třetí sadě, kterou ukořistili ve svůj prospěch. Výsledek znamená pro Japonce propad na druhou pozici tabulky skupiny A. Italové zůstávají na čtvrté pozici.