0:2
18:21
20:22
Ondřej Perušič s Davidem Schweinerem vstoupili do World Tour Finals porážkou, s italským párem Paolo Nicolai, Samuele Cottafava padli po setech 18:21 a 20:22.

V prvním setu se Italové utrhli od stavu 14:14, kdy získali dvoubodové vedení a soupeři už vyrovnat nedovolili, v koncovce využili druhý ze tří dostupných setbolů. Druhá sada se pro české favority vyvíjela o poznání slibněji, vedli 18:16, jenže Italové třemi body v řadě vývoj dokonale otočili, aby nakonec využili druhý mečbol, kdy nepovedený příjem potrestal nad sítí číhající Nicolai.

Oba páry dnes čeká ještě jedno utkání. Perušič se Schweinerem se postaví americkému páru Partain, Benesh, Nicolai s Cottafavou změří síly s domácími Katařany Tidžanem a Janusem.
2:1
26:24
17:21
15:12
Ondřej Perušič s Davidem Schweinerem napravili zaváhání z prvního utkání, když po velkém dramatu porazili americký pár Miles Partain/Andy Benesh ve třech setech.

Úvodní dějství nabídlo obrovské drama, v němž Češi odvrátili tři setboly, aby následně využili ten druhý. Druhou sadu Schweiner s Perušičem rozjeli slibně, vedli 6:3, ale Američané zabojovali a vyhráli ji 21:17. V rozhodujícím setu se vedení přelévalo ze strany na stranu, přičemž v koncovce úřadovali Češi. Sice dopustili srovnání z 12:10, ale zbylé tři výměny si podmanili, hned první mečbol využil přesnou střelou ke koncové lajně Perušič.

Třetí utkání skupiny čeká český pár ve čtvrtek ve 13 hodin středoevropského času proti domácím Katařanům Tidžanovi s Janusem. Američané poměří síly s Poláky Losiakem a Brylem.