20:30
(11:14)
A počujeme záverečnú sirénu. Tatran Prešov si vo svojom druhom vystúpení v C-skupine Ligy majstrov nedokázal poradiť s favoritom stretnutia z Brestu. Bieloruský celok predovšetkým v druhom polčase dominoval na palubovke a nebyť domáceho brankára Čuprynu, desaťgólový rozdiel medzi klubmi mohol byť ešte vyšší. Najlepším strelcom stretnutia sa stal Radoslav Antl s piatimi gólmi. Za hostí sa štyrmi gólmi prezentovali Vukič a Nikulenkau.
Na slovenský celok čaká náročný týždeň, keď hneď v utorok si v rámci SEHA ligy zmerajú sily s Vardarom Skopje na macedónskej pôde a o týždeň sa "trtíkovci" 3. októbra v rámci Ligy majstrov predstavia na španielskej palubovke Natourhouse La Rioja.
Ďakujeme za pozornosť. Dnešný prenos sa končí, Prešov v dnešnom stretnutí nestačil na súpera z Brestu a zaslúžene prehral desaťgólovým rozdielom 20:30.
28:24
(16:7)
První poločas dnešního zápasu byl plně v režii domácích, kdy si pohodlně udržovali náskok nad celkem Zubří. Po uplynutí třiceti minut vedli rozdílem devíti branek. V druhé půli dokázali Zuberští postupně rozdíl stahovat. Dukla si i přes vypuštění konce dokázala udržet dostatečný náskok, aby udržela vítězství na své straně, a tak poráží Zubří konečným výsledkem 28:24.
30:21
(13:12)
To je ode mne z lovosické haly Chemik s konstatováním výhry Lovosic pro dnešek vše. Domácí Lovosice porazili dosud první tým tabulky Jičín, a připsali si důležité dva body do extraligové tabulky.Budu se na Vás dále těšit u dalšího, nejen házenkářského onlajn přenosu, na počtenou.