27:20
(16:6)
Švédsko – Německo 27:20 (16:6)
Nejvíce branek: Mellegaardová 5/2, Blohmová 5, Robertsová 5 – Bergerová 4, Grijseelsová 4/2, Leuchterová 4. Rozhodčí: Hansen – Madsen (DEN). Sedmimetrové hody: 4/3 – 3/2. Vyloučení: 0:0.
26:24
(13:10)
Dánsko – Černá Hora 26:24 (13:10)
Nejvíce branek: Friisová 5/2, Ann. Hansenová 5/1, Jörgensenová 3 – Mugošová 6/2, Brnovičová 5, Grbićová 4. Rozhodčí: Youcef Belkhiri – Sidali Hamidi. Sedmimetrové hody: 7/6 – 5/3. Vyloučení: 1:5.
32:20
(11:13)
Plzeň vítězí jednoznačně 32:20. Přitom tomu nic nenasvědčovalo. Ještě v 25. minutě vedla Kopřivnice o pět branek, ale od té chvíle vstřelila pouhých sedm gólů. Plzni skvěle zachytal gólman Šmíd. Chytil se hned po nástupu tím, že zlikvidoval tři sedmičky a ve druhém poločase svůj parádní výkon ještě korunoval několika lapenými vyloženými příležitostmi. Talent se tak vrací do čela o bod před Karvinou.
40:39
(20:17)
HC Dukla Praha – HBC JVP Strakonice 1921 40:39 (20:17)
Nejvíce branek: Tonar 7/4, Josef 5, Dokoupil 5 – Němec 6, Landsinger 6, Sedláček 6/2. Rozhodčí: Čapek, Veselý. Sedmimetrové hody: 4/4 – 2/2. Vyloučení: 3:3. Diváci: 75.
29:31
(16:15)
SKKP Handball Brno – Pepino SKP Frýdek-Místek 29:31 (16:15)
Nejvíce branek: Vukićević 9/3, Kukulovski 5, Macuoka 4 – Moješcik 8/1, Hajko 5/3, Noworyta 4. Rozhodčí: David Šlezingr – Jiří Špunar. Sedmimetrové hody: 3/3 – 8/4. Vyloučení: 8:8. ČK: Kolečkář – Zbránek. Diváci: 260.
19:21
(9:8)
Viděli jsme velmi dramatický zápas, který byl chudý na branky a končí těsným vítězstvím hostujícího Nového Veselí o dvě branky! Domácí tým sice po většinu duelu vedl, na body to ale nestačilo. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek dne.

TJ Cement Hranice – TJ Sokol Nové Veselí 19:21 (9:8)
Nejvíce branek: Piwko 5/2, Ševčík 3, Pelák 3 – Štěpán 5, Gregorovič 5, Tomášek 4. Rozhodčí: Horáček, Novotný. Sedmimetrové hody: 2/2 – 1/0. Vyloučení: 4:3.
22:31
(12:14)
SHC Maloměřice Brno – HBC Jičín 22:31 (12:14)
Nejvíce branek: Škalda 6, Mucha 6, Krošík 3 – Hlipala 6, Matouš 6, J. Dolejší 5/1. Rozhodčí: Hanák Michal, Pavlíček Luboš. Sedmimetrové hody: 1/0 – 3/2. Vyloučení: 3:2.