WTA Dubaj (Tvrdý povrch)
2:1
6:1
5:7
6:2
Markéta Vondroušová (8.) vstoupila do tisícovky v Dubaji utkáním druhého kola. Vydřela v něm výhru 6:1, 5:7 a 6:2 nad trápící se Američankou Peyton Stearnsovou (65.), kterou porazila i ve třetím vzájemném střetnutí. Ve druhém setu ztrácela nasazená sedmička už dva brejky, přesto zvládla vyrovnat z 1:4 na 4:4 a o dva gemy později odvrátit na příjmu tři setboly. Jenže následně přišla Vondroušová znovu o podání, přičemž počtvrté v řadě už protivnici o servis nepřipravila. Rozhodující sada byla naštěstí vyrovnaná jen v úvodní polovině. V osmifinále narazí úřadující wimbledonská šampionka na Rusku Ljudmilu Samsonovovou (15.).
2:1
6:72
6:3
6:4
Karolína Plíšková se dál veze na vítězné vlně a nepočítáme-li semifinále v Dauhá, ke kterému nenastoupila, zapisuje jedenáctý vítězný zápas v řadě.
V souboji vysokých ranařek s postavou i úborem takřka k nerozeznání sice nabídla o 12 let mladší Američance hned třináct brejkbolů, ale všechny dokázala odvrátit – pět v koncovce první sady a osm v závěrečném setu, který nabídl několik maratónských gemů přes šest či sedm shod, všechny ovšem s vítězným koncem pro zkušenou Češku.
Kruegerová v první sadě dvakrát otočila z 15:40, pak promarnila postupně sedm setbolů, ale nakonec set urvala v tie-breaku. V dalších dvou dějstvích ovšem po jedné ztrátě podání nedokázala napravit a na turnaji končí.
Karolínu Plíškovou v dalším kole čeká vítězka utkání mezi Gauffovou a Cocciarettovou, které před několika minutami začalo.
bahis siteleri