2:0
6:4
7:5
Belgická tenistka Alison Van Uytvancková v tomto utkání doplatila na svou velkou nezkušenost z velkých zápasů na okruhu WTA a prvního čtvrtfinále na některém z velkých turnajů. Švýcarce Bacsinszké nabídla hned 14 brejkbolů a z této nadílky dokázala favoritka zápasu nakonec vytěžit i postup do semifinále na French Open. Děkuji Vám za pozornost a užijte si zbytek dnešního krásného dne.
2:0
6:1
6:3
Dnešní zápas je u konce! Serena Williamsová zvládla roli favoritky a porazila Saru Erraniovou po setech 6:1 a 6:3!

V prvním setě americká tenistka naprosto dominovala a své soupeřce vzala hned třikrát servis. Parádní return a skvělá hra od základní čáry ji vyneslo vítězství v prvním setu v poměru 6:1!

V setu druhém Erraniová prolomila prokletí svého servisu a udržela si jej hned třikrát za sebou! Williamsová hrála, co potřebovala a nakonec zvítězila 6:3!

V semifinále čeká na Serenu Williamsovou vítěz souboje Timea Bacsinszká/Alison Van Uytvancková!

To je z mé strany vše a u dalšího (nejen) tenisového textového přenosu se těším brzy nashledanou!