2:1
1:6
6:4
7:66
Aj napriek tomu, že Shmiedlová prehrávala 1:6 a 1:4 sa nevzdala a zabojovala .Zápas otočila a v osemfinále sa stretne s Francúzskou Kristinou Maldenovičou.
2:1
6:3
4:6
7:5
Petra Kvitová dokázala v prvním setu smazat brejk soupeřky a vyhrála ho snadno 6:3. Darja Gavrilovová ve druhém setu prolomila servis české hráčky dokonce třikrát, z nichž ten poslední byl rozhodující a po výsledku 6:4 musel o osudu zápasu rozhodnout třetí set, který byl velmi vyrovnaný, Petra Kvitová ho ale nakonec zvládla lépe a nevyužitého brejkbolu z deváté sadu druhého setu litovat nemusela, když ho na svou stranu získala v poměru 7:5. Česká tenistka Petra Kvitová zahájila obhajobu titulu ve Wuhanu vítězně, když po třech setech 6:3, 4:6 a 7:5 porazila Darju Gavrilovovou, která odehrála skvělé utkání.