CZE
CZE
SK
PL
EN
HU
RU
Hokejová ročenka 2021
Koupit
Bez frází 2021
Koupit
Bez frází 2020
Koupit
Maska
Koupit
Hlavní
Hokej
Fotbal
Házená
Tenis
Florbal
Hokejbal
Futsal
Rio 2016
Reklama
Dle událostí
Chronologicky
20181202
Neděle 2. 12. 2018
Následující den
Kalendář
Předchozí den
Další
Skrýt komentáře
Zobrazit komentáře
Skrýt podrobnosti
Zobrazit podrobnosti
Losování soutěží
12:00
Los kvalifikace o EURO 2020
0
Výhra:
0
Vsaďte si na
0
Remíza:
0
Vsaďte si na
0
Prohra:
0
Vsaďte si na
konec
(
12:53
)
více
12:53
Složení kvalifikačních skupin:
Skupina A:
Anglie, Česko, Bulharsko, Černá Hora, Kosovo
Skupina B:
Portugalsko, Ukrajina, Srbsko, Litva, Lucembursko
Skupina C:
Nizozemsko, Německo, Severní Irsko, Estonsko, Bělorusko
Skupina D:
Švýcarsko, Dánsko, Irsko, Gruzie, Gibraltar
Skupina E:
Chorvatsko, Wales, Slovensko, Maďarsko, Ázerbájdžán
Skupina F:
Španělsko, Švédsko, Norsko, Rumunsko, Faerské ostrovy, Malta
Skupina G:
Polsko, Rakousko, Izrael, Slovinsko, Makedonie, Lotyšsko
Skupina H:
Francie, Island, Turecko, Albánie, Moldavsko, Andorra
Skupina I:
Belgie, Rusko, Skotsko, Kypr, Kazachstán, San Marino
Skupina J:
Itálie, Bosna a Hercegovina, Finsko, Řecko, Arménie, Lichtenštejnsko
Rozhodčí:
Diváci:
Hlavní stránka
|
Chcete zde reklamu?
|
Kontakt
|
Klubový informační systém
|
Cookies
|
Nastavení soukromí
|
|
České Online Casino
bahis siteleri
Skupina A:
Anglie, Česko, Bulharsko, Černá Hora, Kosovo
Skupina B:
Portugalsko, Ukrajina, Srbsko, Litva, Lucembursko
Skupina C:
Nizozemsko, Německo, Severní Irsko, Estonsko, Bělorusko
Skupina D:
Švýcarsko, Dánsko, Irsko, Gruzie, Gibraltar
Skupina E:
Chorvatsko, Wales, Slovensko, Maďarsko, Ázerbájdžán
Skupina F:
Španělsko, Švédsko, Norsko, Rumunsko, Faerské ostrovy, Malta
Skupina G:
Polsko, Rakousko, Izrael, Slovinsko, Makedonie, Lotyšsko
Skupina H:
Francie, Island, Turecko, Albánie, Moldavsko, Andorra
Skupina I:
Belgie, Rusko, Skotsko, Kypr, Kazachstán, San Marino
Skupina J:
Itálie, Bosna a Hercegovina, Finsko, Řecko, Arménie, Lichtenštejnsko