Chomutov – Vrchlabí 3:2 (kon.) | Znojmo – Hr. Králové 3:5 (kon.) | Jihlava – Beroun 4:0 (kon.)
Benátky n/J – Havlíčkův Brod 3:2 (po s.n.) | Ústí n/L – Tábor 3:1 (kon.) | Písek – Třebíč 0:1 (kon.)
Olomouc – Kadaň 4:3 (kon.) | Chrudim – Litoměřice 3:2 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
3:5 (1:3, 0:1, 2:1)
Královští lvi Hradec Králové
Středa 15.09.2010, 17:301. liga (ČR)

60:00

59:29
    Mezi hráči dochází ke zbytečným potyčkám. Po přerušení hry si Kolafa(ZNO) vykoledoval menší trest za hrubost, stejně tak Hruška J.(HKR).

58:13
    Hradec právě vstřelil branku!
    Školáckou chybu Rangla potrestal gólem JAROSLAV ROUBÍK. Vystihl rozehrávku v obranném pásmu Orlů a šťastnou střelou mezi betony pravděpodobně rozhodl o vítězi dnešního zápasu.

57:32
    Kolafa pálil do klubka hráčů před brankou, kterou stihl ještě před brankou tečovat, puk se zastavil o rameno Luňáka.

57:00
    Křetínský zatáhl puk do bezprostřední blízkosti znojemské branky, Roubík však jeho přihrávku v gól neproměnil.

55:55
    Haman vybojoval puk na modré, jeho střela neměla ani razanci, ani směr.

55:15
    Díky nepozornosti rozhodčího ušli Orli dalšímu vyloučení, kdy hlavní arbitr nepotrestal evidentní vyhození puku z obranné třetiny.

54:52
    Hereckou etudu tentokrát předvedl Beroun, naštěstí pro Orly nebyla potrestána.

54:43
    Znojmo se aktivním pohybem ubránilo a hraje v plném počtu.

53:20
    Táborský střílí od modré těsně vedle, vzápětí pálil Chmelíř do chumlu před brankou, puk prošel až na zadní hrazení.

52:43
    Beroun(ZNO) se opřel do soupeře nedovoleně, rozhodčí nekompromisně ukázal sekeru.

51:40
    Roubík zatáhl puk do třetiny, nahrál na modrou Křetínskému, ten jen těsně minul.

50:19
    Po několika střelách na Horčičku sebrali Orli puk a ujížděli na soupeřovu branku. Z brejku ale nic nevytěžili.

49:48
    Za držení hole vyloučen Podešva (ZNO).

49:09
    Nejvíce agilní útok Znojma Staněk, Vrba, Podešva opět zamkli soupeře v jejich třetině.

47:19
    Oddechový čas pro hosty.

47:19
    Orli právě vstřelili branku!
    Po velkém tlaku se Orli dočkali kontaktního gólu. TOMÁŠ KOLAFA, který už to dnes několikrát zkusil, si položil naznačenou střelou protihráče a tečovanou střelou vsítil branku.

Orli do třetí třetiny vstoupili jako znovuzrození, tlačí soupěře.

46:12
    Plášek zpoza branky hledal Poddešvu, puk netrefil přesně a nezakončil.

45:13
    Vyloučen Chmelíř (HKR) za hákování.

Lukáš Caha

Branky a nahrávky: 10. Říha (Štach), 43. David (Staněk), 48. Kolafa - 9. Roubík (Hruška), 15. Kadlec, 16. Berger (Moskal), 30. Kadlec (Hruška , Roubík), 59. Roubík

HC LERAM Orli Znojmo: Horčička - Štach, Rangl, Klimeš, Lattner, David, Kolafa, Pláněk, Pospíšil, Vyletelka, Haman, Říha, Beroun, Hradecký, Plášek, Staněk, Podešva, Vrba, Havlík, Bartoš, Videlka
    Královští lvi Hradec Králové: Luňák - Seidl, Křetínský, Hruška J., Roubík, Kadlec, Táborský, Chmelíř, Berger, Čermák, Kubica, Čáp, Hendrich, Budínský, Moskal, Volráb, Horák, Koudelka, Valášek, Březina, Hruška O.

Rozhodčí: Lacina - Daniščin, Matějček