3:2 (1:1)
Palermo FC
Čtvrtek 16.09.2010, 19:00 • Letná • Evropská liga

Z radující se Letné se pomalu loučím a přeji příjemný zbytek čtvrteční noci.

Skóre utkání otevřel Bony Wilfried, hosté ještě do přestávky stihli odpovědět Massimem Maccaronem, v druhém poločase však o sparťanské výhře rozhodli svými trefami Jiří Kladrubský s Václavem Kadlecem, hosté již stihli pouze korigovat stav zásluhou Hernandeze.

Na Letné je dobojováno, Sparta si v úvodním utkání základní skupiny Evropské ligy připisuje velmi cenné vítězství nad pátým celkem italské Serie A Palermem!

90+3
    Třešňák vybojoval ještě jeden faul ve středu hřiště.

90+3
    Liverani poslal příliš dlouhou přihrávku Darmianovi a míč končí v zámezí.

90+2
    Sparťanský trenér Chovanec připravil ještě jedno taktické střídání, ovace ve stoje připravili sparťanští fandové Bony Wilfriedovi, svoji účast v dnešním utkání si do statistik připíše i Leonard Kweuke.

90+1
    Sparta podruhé mění sestavu, aplaus tribun vyprovází ze hřiště Sionka, poslední sekundy si zahraje Pavel Kadeřábek.

90+1
    Sudí Kakos k dnešnímu utkání nastavuje dvě minuty.

90
    Řepka svým nákopem našel Wilfrieda pouze v ofsajdu.

89
    Liverani poslal přesný centr na hlavu Kasamiho, jenž ve vyložené pozici na malém brankovém území těsně přestřeluje branku!

89
    Balzaretti po Liveraniho pasu vybojoval další rohový kop.

88
    Liverani si nakrátko vyměnil míč s Balzarettim, následný centr zblokoval Sionko. .

88
    Pastore se uvolnil přes Sionka, Kasami následně vybojoval rohový kop v souboji s Kladrubským.

87
    Balzarettimu vypíchl míč výborným skluzem Adiaba.

87
    Adiabův aut prodloužil Wilfried pouze do zámezí.

86
    Třešňák si před vlastní "šestnáctkou" vynutil faul Pastoreho.

85
    Kasamiho centr na Maccaroneho odvrátil Brabec na rohový kop, Palermo se nadechuje k závěrečnému náporu.

85
    CSKA Moskva vede v Lausanne 3:0, z penalty pojistil výhru ruského celku opět Vagner Love.

83
    Palermo právě vstřelilo branku!
    Hosté výrazně dramatizují zápas velmi šťastnou brankou, kdy míč propadl k Balzarettimu, jenž jej ještě dokázal posunout na ABELA HERNANDEZE a uruguajský šutér se před Blažkem nemýlil.