Vítkovice – Motor ČB 3:1 (kon.) | Plzeň – K. Vary 6:5 (kon.) | Kladno – Mladá Boleslav 3:4 (kon.)
Kometa Brno – Třinec 2:3 (kon.) | Pardubice – Sparta 3:1 (kon.) | Slavia – Litvínov 5:1 (kon.)
Liberec – Zlín 6:3 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:1 (0:0, -:-, -:-)
HC Sparta Praha
Pátek 17.09.2010, 18:10 • ČEZ Arena Pardubice • Tipsport extraliga

60:00
    Konec zápasu. Premiérové utkání nové sezóny dopadl lépe pro domácí Eaton. Vyrovnaný zápas rozhodly Pardubice povedenou první polovinou druhé třetiny, kdy nasázely tři branky, na které odpověděla Sparta pouze jednou ve třetí části. Nejlepší hráči: Petr Koukal (PCE) a Radek Smoleňák (SPA). Hezký večer z Pardubic.

59:55
    Obléhání Sparty vyřešil Nakládal hákováním, ale to už na výsledku pravděpodobně nic nezmění.

59:25
    Tečovaná střela Kůrky letěla mimo.

59:19
    Hosté to zkusí se šesti hráči v poli.

59:19
    Oddechový čas si vybrali trenéři Sparty.

58:13
    Hlaváčův bekhend protetěl brankovištěm Růžičky.

57:47
    Hra se odvíjí všude, jen ne před brankou jednoho z týmů.

57:00
    Špirko podržel kotouč, ten mají domácí za brankou.

56:31
    Dnešnímu utkání přihlíží 9320 diváků.

56:29
    Spartě se opět nepovedl přechod do pásma - ofsajd.

56:09
    5/5.

55:48
    Pivko podržel kotouč za brankou Sparty.

55:06
    Ton se rozjel od vlastní modré, ale když už si chystal kotouč na střelu, zasáhl pozorný Kočí.

54:09
    Pošťuchování před Růžičkou vyřešil hlavní rozhodčí udělením trestů oběma táborům. Ručínský i Jillson si odsedí 2 minuty za hrubost. Hraje se 4/4.

53:44
    Sparta se stále na delší intervaly usazuje před Růžičkou. Čekají nás ještě zajímavé minuty.

53:07
    Růžička teď sám neví jak, ale nakonec vytěsnil střelu Hlaváče, která mířila pod břevno. Dorážku Hlinky z pěti metrů už odrazili padající obránci.

52:42
    Dva ofsajdy v krátkém sledu na útočné modré Sparty.

Jan Hrabal

David Záruba

Martin Mišovec

Branky a nahrávky: 24. Starý (Koukal), 25. Kočí (Bartek), 31. Zohorna (Pivko) - 49. Smoleňák

HC Dynamo Pardubice: Růžička (Svoboda) – Kaberle, Drtina, Kočí, Nakládal, Mezei, Jillson – Rákos, Koukal, Starý – Pivko, Zohorna, Bartek – Somík, Špirko, Pineault – Buchtele, Kousal, Cetkovský – Nahodil. Trenéři: Josef Jandač a Jan Votruba.
    HC Sparta Praha: Pöpperle (Novotný) – Vykoukal, Gulaši, O’Brien, Hanzlík, Macholda, Phillip, Bolf, Salcido – Kůrka, Treille, Ručinský – Ton, Výborný, Smoleňák – Hlaváč, Hlinka, Bartánus – Pacovský, Koreis, Hromas. Trenéři: Miloš Holaň a David Volek.

Rozhodčí: Mikula, Minář – Gebauer, Lederer