Třinec – Kladno 7:3 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 1:4 (kon.) | Litvínov – Pardubice 3:1 (kon.)
Motor ČB – Mladá Boleslav 3:2 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 2:6 (kon.) | Plzeň – Liberec 1:6 (kon.)
HC VERVA Litvínov
3:1 (2:1, 0:0 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 24.09.2010, 17:30 • ZS Ivana Hlinky • Tipsport extraliga

58:10
    Po Špirkově průniku Hübl přerušil a hosté se vrací na led se šesti bruslaři. Power play Pardubic.

54:00
    Kubát dostává 2 minuty za hru vysokou holí.

50:03
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Přesně mezi betony se ze samostatného nájezdu trefuje PETER JÁNSKÝ.

50:03
    Pardubice dlouho tlačili na domácí obranu, ale z rychlého brejku ujel Jánský a Jillson ho fauluje. Nařízeno trestné střílení.

46:27
    Hluché herní místo protnul až faul Kubátův faul.

40:57
    Kočí dostává 2 minuty za hákování.

40:04
    Starý dostává 2 minuty za podražení.

37:26
    Kudělka dostává 2 minuty za hru vysokou holí.

31:14
    Mezei dostává 2 minuty za podražení, když se pokusil vypíchnout Kracíkovi puk, ale trefil brusli. Přísný metr sudího Husičky pokračuje.

30:23
    Pivko se pokusil najít mezeru mezi betonem a pravou tyčí, ale Hübl tam žádné místo nenechal.

30:23
    Kroupa padá pod nohy unikajícímu Pivkovi a je nařízeno trestné střílení.

29:10
    Z minutového sledu plného strkanic a drobných faulů je nakonec vyloučení pro obě strany. Jillson dostává 2 minuty za držení a Bojer za hrubost, když Jillsonovi dosti razantně vysvětlil, že se držet nenechá.

26:07
    Skuhrovec dostává 2 minuty za hákování.

19:12
    Černošek u hrazení fatálně chyboval, když neosvobodil svůj celek ve hře 5 na 3. Mezeiova nádherná střela k horní tyči končí v Hüblově lapačce.

18:28
    Černý následně přehnal snahu o napadání a dostává 2 minuty za podražení.

17:57
    Jareš dostává 2 minuty za držení.

17:23
    Koukal vypíchl Vopatovu nepodařenou střelu a v sólovém úniku na dvakrát nepřekonal Hübla.

14:51
    Pineault dostává 2 minuty za podražení.

12:53
    Rychlá kombinace první řady domácích končí střelou VOJTĚCHA KUBINČÁKA, která prošla Růžičkovi pod rukou. Hostující brankář toho přes clonícího Hübla mnoho neviděl. Asistence: František Lukeš, Viktor Hübl.

9:21
    Skuhrovce na trestné střídá Gerhát. 2 minuty za hákování.

6:46
    Jánský přišel o puk, ale před odkrytou brankou se po něm natahoval Gerhát. Domácí obrana byla rychlejší a v následném přechodu do útoku fauluje Skuhrovec a jde na 2 minuty za faul kolenem.

2:02
    Prakticky první povedená přesilovková kombinace končí střelou nad betony brankáře Růžičky. Střelcem byl MAREK ČERNOŠEK. Asistence: Jaroslav Kracík, Roman Vopat.

1:02
    Pivko dostává 2 minuty za podražení.

0:47
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Obrovskou pasivitu domácích potrestal před brankářem úplně volný DANIEL RÁKOS, který měl dost času na kličku a střelu mezi betony. Asistence: Petr Koukal.

Ondřej Moutvička

Branky a nahrávky: 3. Černošek (Kracík, Vopat), 13. Kubinčák (Lukeš, Hübl V.), 51. Jánský - 1. Rákos (Koukal)

HC VERVA Litvínov: Hübl J. - Černošek, Švarný, Kubát, Kroupa, Gula, Skuhrovec, Jareš - Vopat, Lukeš, Gerhát, Rindoš, Černý, Hübl V., Jenáček, Kubinčák, Majdan, Bojer, Kracík, Jánský, Maxa
    HC Dynamo Pardubice: Svoboda - Kaberle, Nakládal, Kočí, Kolář, Mezei, Jillson, Kudělka, Nahodil, Starý, Koukal, Rákos, Pivko, Zohorna, Bartek, Somík, Špirko, Pineault, Buchtele, Kousal, Cetkovský.

Rozhodčí: Husička, Trombík - Hlavatý, Tošenovjan