Slovácko B – Olomouc B 0:0 (kon.) | Uničov – HFK Olomouc 0:0 (kon.) | Slavičín – Kroměříž 0:4 (kon.)
Zábřeh – FKM Vysočina Jihlava 3:0 (kon.)
1.FC Slovácko B
0:0 (0:0)
SK Sigma Olomouc B
Neděle 17.10.2010, 10:15 • Bělinka • Moravskoslezská fotbalová liga

Utkaní dospělo k zasloužené remize. První poločas byl v režii Olomouce, která měla více ze hry, vytvořila si slibné šance, ale nedokázala je proměnit. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a odehrávala se mezi oběma pokutovými územími bez vyložených šancí. Změnit skóre v závěru utkání mohl parádní střelou Vašíček, ale domácí brankář Heča skvělým zákrokem vyrazil míč na břevno. Výsledek se mohl měnit i na druhé straně, když Franta nastřelil také břevno hostující brány. (13:45:18)

90
    Olomouc naposledy vystřídala. Pospíšila vystřídal Vavřík.

90
    Valenta poslal míč do pokutového území. Hosté jej odvrátili pouze k Frantovi, který v pádu vystřelil a míč olizl břevno olomoucké brány.

87
    Slovácko vystřídalo potřetí. Kleibera nahradil Dočkal.

86
    Domácí Kleiber viděl žlutou kartu.

85
    Díky brankáři Hečovi se neměnilo skore ve prospěch Olomouce. Vašíček vyslal nádhernou střelu mířící do šibenice, domácí brankář robinzonádou vyrazil míč na břevno. Po odrazu se míče golman Slovácka míče zmocnil.

83
    Koutný nacentroval míč na Nepožitka,který hlavičkoval pod břevno, míč mířicí do brány vyrazil na rohový kop Heča.

81
    Hráči Slovácka nechali projit přes půl hřiště Šindeláře, který vystřelil po zemi do náruče připraveného Hečy.

77
    I Olomouc střídá. Pospíšil dolů, Nekuda nahoru.

75
    Pospíšil obdržel žlutou kartu za faul na Valentu.

74
    Slovácko podruhé střídá. Borusíka vystřídal Ruman.

74
    Dnešní utkání sleduje 102 diváků.

69
    Koutný přenesl hru na zcela volného Vašíčka, který nic nevymýšlel a vystřelil, jeho ránu Heča kryje.

67
    Hosté z Olomouce vystřídali. Tomečka nahradil Chlebek.

65
    Pospíšilova střela mířila jen doprostřed Hečovy brány.

61
    Tomeček v souboji jeden na jednoho uspěl proti Habancovi avšak jeho následná střela byla nepřesná.