Třinec – Sparta B 3:0 (kon.) | Most – Zlín 3:1 (kon.) | Vlašim – Sokolov 0:1 (kon.)
FK Baník Most 1909
3:1 (1:0)
FC Zlín
Sobota 23.10.2010, 15:30FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Domácí Baník Most po dobrém výkonu v druhém poločase poráží přesvědčivě Zlín 3:1. Hosty mohou mrzet nevyužité šance v prvním dějství. To je z promrzlého Mostu vše. Hezký zbytek víkendu! (17:26:37)

90+4
    Domácího Rosenda nahrazuje Christof.

90+3
    Mostečtí drží balon, tři body už si vzít nenechají.

90
    Nastavuje se pět minut.

90
    Šmahajův přímý kop vyrazil Paleček.

89
    Při stavění mostecké zdi teď spadl k zemi Danoski a drží se za obličej. Sudí vše vyřešil bez karet.

88
    Olalala! Mostečtí vykombinovali akci až do prázdné branky, Jedinák ale trefil tyč! Neskutečné.

87
    Hosté ještě vycítili šanci a tlačí se dopředu. Do šestnáctky Baníku se ale zatím nedostali.

84
    Zlín právě vstřelil branku!
    Střílený centr vypadl Palečkovi z rukou a TOMÁŠ POZNAR měl na hlavě lehký gól - 3:1.

82
    Poznar se řítil do šance, Paleček byl ale rychle z branky a skluzem míč vykopl do bezpečí.

80
    Šmahajův střílený centr se stal kořistí pro domácího gólmana Palečka.

78
    Valaši naposledy střídají: Romana Dobeše nahrazuje Poznar.

75
    Most právě vstřelil branku!
    Zřejmě je hotovo. Hofmann nádhernou přihrávkou vyřadil ze hry celou obranu Zlína, Rusetski pak přihrál před prázdnou branku ZORANU DANOSKÉMU, který lehce dopravil balon do prázdné branky - 3:0!

74
    Snaha se ševcům upřít nedá, ale na rozdíl od první půle se přes defenzívu Mostu vůbec nedokáží prosadit.

71
    Mostečtí podruhé střídají: Fraňka nahrazuje Danoski.

68
    Mostečtí jsou logicky na koni, na kopačkách ševců je naopak vidět velká nervozita.

64
    Odešel také Borák, kterého nahradil Švach.

64
    Dvakrát střídali také hosté: Odešel Šrom, nastoupil Jiří Dobeš.

63
    Domácí střídali: Zraněného Oboyu nahradil Rusetski.

62
    Domácí dokonale využili toho, že dva hráči soupeře byli mimo hřiště. Rychlý protiútok rozjel Lafrance, posunul míč na LUKÁŠE SCHUTA, který technicky obstřelil brankáře - 2:0!

60
    Zlínští maséři nestíhají... Na ploše leží v bolestech hned dva fotbalisté Zlína, hra je přerušená.

57
    Tescoma hraje v posledních minutách hodně pasivně. Baníkovci jsou po příchodu z kabin lepším týmem.

53
    Neuvěřitelné, co Mostečtí nedali! Rosendo přehodil brankáře Zapletala, Fraňkovi zbývalo jen dorazit míč z metru do branky, ale zlínský obránce se stihl vrátit a odpálit balon do bezpečí!

52
    Po rohovém kopu se málem podruhé prosadil mostecký Jedinák. Tentokrát v pádu hostující branku minul.

50
    Druhý poločas začal dost vlažně, hraje se mezi šestnáctkami. Hráči se možná po příchodu z vyhřátých kabin potřebují aklimatizovat.

48
    Po tvrdém souboji ve středu hřiště skončil na nosítkách zlínský Šmahaj. Už je ale zpátky na place, střídat hosté nemusí.

46
    Utkání sleduje 465 platících diváků.

46

45
    Před odchodem do kabin se nachomýtl ke střele zlínský Bačík a těsně minul zadní tyč!

44
    Mostečtí prozatím vytěžili z minima maximum. Jejich druhá střela na branku skončila gólem. Taková produktivita u Baníku nebývá obvyklá.

42
    Domácí kopali dva rohové kopy po sobě. Na ten druhý Jendruščákův si naskočil JIŘÍ JEDINÁK a hlavou rozvlnil síť za Zapletalem! 1:0.

40
    Zlínský Elšík poslal nemilosrdně k zemi Rosenda, za odměnu vidí žlutý kartónek.

37
    A už zase létají balony před mosteckým gólmanem! I tentokrát to Mostečtí ustáli.

36
    Baníkovci přidali a rázem jsou více u balonu. Nyní se poprvé na delší dobu usadili na polovině Tescomy.

33
    Hráčům je na hřišti celkem hej. Jednak jsou v pohybu a ještě na ně svítí sluníčko. Horší to mají diváci ve stínu pod tribunou, kde je pořádné chladno...

31
    Zlínský Šrom mohl jít sám na brankáře Palečka, ale ukvapil se a dost nepřesně zakončil.

29
    Odražený balon zakončoval z voleje Šmahaj, míč prošel přes hradbu těl a skončil v náručí Palečka.

28
    Ševci budou kopat už několikátý rohový kop. Zatím mají v dnešním duelu navrch.

27
    Bohata nepěkně fauloval hostujícího Nováka. Tady musela přijít z rukou rozhodčího žlutá karta.

23
    Nabito teď měl za vápnem mostecký záložník Rosendo, střela mu ale nesedla, Zapletal může pokračovat v odpolední siestě.

20
    V posledních minutách se jen bojuje ve středu hřiště. Dnes pravděpodobně gólovou přestřelku neuvidíme.

17
    Tutovka na straně ševců! Na centr na zadní tyč si naběhl Šrom, z první zakončoval do protipohybu Palečka, ten ale vynikajícím reflexem balon dokázal vyrazit!

15
    Mostečtí fanoušci v úvodu utkání vytáhli transparent, kde vyjádřili obavy, že mostecký klub skončí jako Drnovice a Blšany, kdysi ligové celky. Teď už opět podporují domácí hráče.

14
    A Zapletal měl i poprvé možnost si ošahat balon. Prudká střela Rosenda mířila přímo do rukou zlínského brankáře.

11
    První pěknou útočnou akci předvedl také Baník, ale Knakalův centr skončil za brankou, kterou stráží osmnáctiletý Zapletal.

10
    Hosté dál obléhají mostecké vápno. Dobře si počíná především Borák, který vydatně zaměstnává levou stranu mostecké defenzívy.

7
    Úvodní minuty patří mnohem aktivnějším hráčům Zlína. Dalším faulem si pomohl Knakal a může být rád, že sudí Kovařík nevytáhl druhou žlutou...

5
    Za faul, který předcházel přímému kopu, dostal žlutou kartu domácí bek Knakal.

5
    Dobešova jedovka skončila těsně nad břevnem mostecké branky.

4
    Hosté vybojovali přímý kop na hranici šestnáctky, první šance k ohrožení Palečkovy branky!