Bohemians B – Motorlet 1:0 (kon.) | Trutnov – H. Měcholupy 1:3 (kon.) | Zličín – Strakonice 2:3 (kon.)
Blansko – Sp. Brno 1:0 (kon.) | Val. Meziříčí – Kravaře 3:0 (kon.) | Bystrc – Pelhřimov 1:1 (kon.)
Union 2013 – Ústí n/O 2:1 (kon.)
FK Blansko
1:0 (1:0)
FC Sparta Brno
Sobota 23.10.2010, 14:30 • Fotbalový stadion Blansko, na Údolní • Divize skupina D

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná ve 14:30.

Hezké sobotní odpoledne Vážení sportovní přátelé, příznivci fotbalu. Vítáme Vás u dalšího onlajn přenosu z fotbalového stadionu v Blansku na Údolní. Fotbalisté FK APOS Blansko dnes od 14:30 hostí celek FC Sparta Brno.

FK APOS Blansko: Sehnal - Bubeníček, Němec, Zich, Šíp - Nečas, Hájek, Farník, Bezděk - Karásek, Bednář (C)

FC Sparta Brno: Horna - Nápravník, Kotouč, Dolíhal, Pavlas, Milotínský (C), Florián, Lerch, Forman, Hlavinka, Wagner M.

Rozhodčí: Reich - Ságl, Beneš Jar.

1

3
    Němec našel ve vápně naběhnutého Bezděka, kterému se nepodařilo míč zpracovat.

4
    Po standardní situaci rozvlnil síť Lerch, stál však v ofsajdu.

5
    Hlavička blanenského Nečase šla těsně nad.

5
    Před Karáskem odkopl míč Horna, následně pálil Farník nad.

8
    Blansko právě vstřelilo branku!
    Po krásně přihrávce Nečase se přízemní střelou k pravé tyči prosadil kanonýr Blanska Jan KARÁSEK.

14
    Po akci Karáska se k míči dostal Bednář, obránci Sparty přihrávku zblokovali opět ke Karáskovi, který pálil vysoko nad.

22
    M. Wagner promáchl na hranici velkého vápna, Nečasovi se však nepodařilo míč trefit.

26
    Opět chyboval hostující M. Wagner, Karásek přihrával pod sebe na Bezděka, brankář Horna situaci vyřešil.

28
    Střela Floriána končí vysoko nad.

30
    Hostující Lerch pálil z 23 metrů, míč skončil vedle.

32
    Po trestném kopu Němce vyrobil další minelu M. Wagner, od jehož kopaček se míč odrazil do břevna.

37
    Karásek našel ve vápně Nečase, kterému míč uskočil a Horna jej tak pokryl.

42
    Domácí Karásek byl faulován 10 metrů před vápnem, standardní situaci rozehraje Bednář.

43
    Střela domácí kapitána skončila nad.

44
    Karásek byl stažen ve vápně, penalta se však nepíská.

V prvním poločase viděli diváci v Blansku jedinou branku, kterou v 8. minutě vstřelil prozatím nejlepší hráč zápasu Jan Karásek. Druhý poločas začne 15:32.

46

46
    Domácí do druhé půle vystřídali, Bezděka nahradil K. Janíček.

52
    Po přihrávce Bednáře pálil ve vápně Karásek, střela skončila těsně vedle levé tyče.

53
    Bednář se uvolnil před vápnem, Horna jeho střelu pokryl.

57
    Nečas si narazil míč s Janíčkem, na jeho centr těsně nedosáhl Karásek.

60
    Hosté střídají, Pavlase nahrazuje Maroši.

62
    Farník našel centrem zleva Nečase, který hlavičkoval těsně nad.

63
    Důrazný Karásek se natlačil před Hornu, který míč odvrátil na roh.

65
    K. Janíček vysunul do úniku Bednáře, jehož lob skončil vedle hostující branky.

70
    Hosté střídají, Milotínského nahrazuje Presl.

75
    Na hostující branku unikal Karásek, kterého fauloval Nápravník, který obdržel žlutou kartu.

76
    Farník trefil z trestného kopu pouze zeď.

77
    Domácí střídají, Nečase nahrazuje Blatný.

82
    Po rohu Němce musel Horna míč vyrazit nad branku.

84
    Domácí mohli skóre pojistit, Bednář přihrál lépe postavenému Blatnému, jehož střelu Horna vyrazil.