Roudnice – Klášterec nO 3:7 (kon.) | Č. Lípa – Sokolov 4:3 (kon.) | Děčín – Klatovy 3:5 (kon.)
Uničov – Vsetín 7:4 (kon.) | Šumperk – SHK Hodonín 6:4 (kon.) | Trutnov – Chotěboř 8:2 (kon.)
Pelhřimov – Lev Benešov 5:2 (kon.) | Nymburk – Kolín 8:4 (kon.) | Žďár n/S – Kutná Hora 2:1 (kon.)
Jindř. Hradec – Milevsko 7:2 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
6:4 (1:3, 2:1 3:0)
SHK Drtiči Hodonín
Neděle 24.10.2010, 17:002. liga skupina Východ

To je ode mě pro tuto chvíli všechno. Domácí dokázali v závěru strhnout výhru na svoji stranu. Pěkný zbytek nedělního večera. (19:30:41)

60:00

59:53
    Ani není jasné, jestli se utkání dohraje. Hosté se evidentně tváří, že ne.

59:53
    V závěru utkání se strhla ještě obrovská šarvátka. Rozhodčí bude vylučovat a bude na to potřebovat opravdu dlouhý seznam. Vyloučeni jsou za domácí Martin Novotný 5+20 do konce utkání za hrubost, Michal Velecký 5+20 do konce utkání také za hrubost. Poslední vyloučeným je Marek Peksa na 25 minut - trest ve hře. Za Hodonín je potrestán Zdeněk Jurásek na 25 minut - trest ve hře, Adam Beňa 2+5 za sekání a hrubost + 20 za hrubost, posledním vyloučeým je Jozef Salajka 5+20 minut za hrubost.

59:42
    V závěru je ještě vyloučen jan Tesařík na 2 minuty za držení.

59:31
    Draci právě vstřelili branku!
    Do prázdné branky se trefuje přes celé hřiště ALEŠ HOLÍK. Bez asistence.

59:08
    Trenér Hodonína, Svatopluk Číhal, si vzal oddechový čas.

59:08
    GÓÓÓÓÓÓÓL! Domácí stadion může vybuchnout radostí. MICHAL VELECKÝ to opět vzal na sebe. Ujel hostující obraně a pořádně vypálil! Petr Tuček tuto střelu podcenil. Asistence: Aleš Holík

58:29
    Tentokrát bylo oprávněné zakázané uvolnění na straně domácích.

57:55
    Už to vypadalo na zakázané uvolnění. Nakonec se rozhodčí spletli, a proto se bude vhazovat ve středu kluziště.

57:32
    Vyloučen Petr Peš na 10 minut za nesportovní chování.

57:07
    Jurásek těsně minul domácí branku!

56:43
    Špok s Flámíkem společně nevypočítali správný čas, kdy mohou bjet do útočného pásma. Je z toho offside.

56:04
    Marek Peksa nyní škaredě spadl na záda, naštěstí může pokračovat dále ve hře.

55:35
    Domácí byli při své krátké přesilovce velmi aktivní.

54:50
    Prázdnou bránu minul Jakub Hulva!

54:03
    Haas přihrával na druhou Veleckému, který ovšem nemohl vystřelit, protože byl tísněn hodonínským obráncem.

53:25
    Síly na ledě se vyrovnají. Vyloučen Branislav Rehuš na 2 minuty za podražení.

Luboš Heider

Branky a nahrávky: 13. Hulva (Ondráček, Ambruz), 30. Velecký (Holík, Sedlák), 36. Ondráček, 52. Holík (Novosad, Meluzín), 60. Velecký (Holík), 60. Holík - 1. Jurásek (Komárek), 10. Tomášek, 13. Komárek (Jurásek, Peš), 33. Korotvička (Beňa, Vaškovič)

DRACI PARS ŠUMPERK: Peksa (Misiorz) - Peška, Holík (C), Ondráček, Drtil, Novotný, Sedlák, Tesařík - Meluzín (A), Ambruz, Hulva (A), Haas, Červenka, Velecký, Novosad, Malý, Fischer, Matějka
    SHK Drtiči Hodonín: Tuček (Šurý) - Hoza (A), Rehuš, Vaškovič, Korotvička, Špok, Rapant, Jurásek (A), Flamík, Pokorný (C), Podešva, Tomášek, Komárek, Miklík, Peš, Salajka, Beňa, Kuba, Průdek, Peňák

Rozhodčí: Klimecký - Dučák, Poláček