Děčín – Kobra 5:2 (kon.) | SHK Hodonín – Uh. Hradiště 8:2 (kon.) | Vsetín – Technika Brno 4:3 (kon.)
Přerov – Šumperk 1:2 (po s.n.) | Karviná (Baník) – Havířov 1:5 (kon.) | Opava – Uničov 6:1 (kon.)

55:59
    Opět trest pro domácí. Sznapka jde sedět za zdržování hry.

55:25
    Marek Ivan, který byl v extralize po dlouhou dobu považován za bitkaře právě naložil pořádnou sadu dobře mířených pěstí Potočnému. Oba hráči dostávají pět minut plus trest do konce utkání. Marek Ivan navíc dostává trest ve hře.

55:17
    Vnenkovi ujely nervy. Uštědřil úder jak několika havířovským hráčům, tak i rozhodčímu ochází na 2 minuty za zdržování plus dvě minuty za hrubost a navíc ještě deset minut OT za nesportovní chování. Po vyhlíšení trestů se Vnenk opět vydal na led za provokujícím Klimšou a na trestnou lavici jej zpět musel uklidit Javín. Klimša dostává dvě minuty za hrubost.

54:57
    Galgonkovi se zaklínila hůl v soupeřově brusli a odchází na dvě minuty za podražění.

51:48
    A zase vyloučení na straně domácích. Marek Ivan odchází na dvě minuty za držení protihráče.

51:12
    Galgonek vyloučen za hrubost.

50:27
    Machálek se pěstma pouštěl do Vnenka. Oba odchází sedět..

44:52
    Orlová právě vstřelila branku!
    Prokop Skočil na led a hned potom předvedl DANIEL KRAFT parádičku. Vrbu překonal zadovkou z bezprostřední blízkosti.

44:20
    Vnenk minul prázdnou polovinu branky. Vrba přerušuje.

Mikšan minul prázdnou branku.

42:50
    Prokop vyloučen za hrubost.

42:31
    Petr Grygar dostal ke svýma narozeninám krvavý šrám. Říčka dostává 4 minuty za vysokou hůl.

32:59
    Prokop vyloučen za hákování.

30:16
    Klimša vyloučen za sekání.

27:15
    Velmi sporné vyloučení Urbánka za podražení.

23:56
    Z Otočky dává gól MICHAL SZTEFEK.

22:23
    Orlová svírala hosty v jejich psámu. Pak však z protiútoku padl po několika ušmudlaných odrazech gól MARTINA BALČÍKA.

19:13
    Potočný se válí po ledě. Štefanka vyloučen za nedovolené bránění.