Děčín – Kobra 5:2 (kon.) | SHK Hodonín – Uh. Hradiště 8:2 (kon.) | Vsetín – Technika Brno 4:3 (kon.)
Přerov – Šumperk 1:2 (po s.n.) | Karviná (Baník) – Havířov 1:5 (kon.) | Opava – Uničov 6:1 (kon.)
Nový Jičín – Frýdek-M. 4:2 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
4:3 (0:0, 1:2, 3:1)
HC Technika Brno
Čtvrtek 28.10.2010, 17:302. liga skupina Východ

59:35
    Technika zkouší štěstí při hře bez brankáře!

56:55
    Vsetín vstřelil branku!
    DANIEL VANĚK dostal puk do prostoru mezi kruhy, zakvedlal a poslal krásnou střelu nad Jirkůvovu vyrážečku. Valaši vedou 4:3! Asistence: Robin Ševčík.

54:47
    Na Lapači je vyrovnáno! Krásnou akci domácích zakončuje obránce RADIM TESAŘÍK. Asistence: Ondřej Slováček.

52:07
    Martin Kubo (VSE) dostane dvě minuty za vysokou hůl.

49:24
    Technika právě vstřelila branku!
    Gromus neubránil u pravé tyče VLASTIMILA ODEHNALA, který pohodlně zavěsil a poslal hosty do vedení. Asistence: Karel Benýšek.

47:23
    Hosté si při velkém tlaku Vsetína srazili kotouč do vlastní klece, branka je připsána domácímu útočníkovi MARTINOVI KUBO. Bez asistence.

44:03
    Radim Tesařík krásně našel Marka Dubce na útočné modré, slovenský forvard v brejku nedal!

39:16
    Ve skrumáži před brněnskou brankou se nejlépe zorientoval Brynecký, ale napálil puk jen do tyčky!

32:01
    A další vyloučení. Tentokrát dostane trest hráčská lavice hostů za příliš mnoho hráčů na ledě. Vsetín má před sebou sedmnáct vteřin přesilovku 5 na 3.

30:18
    Rajnohu na trestné lavici doplní Richard Vojsovič za zdržování hry. Valaši si zahrají 21 vteřin dvojnásobnou přesilovku.

28:39
    Kamil Rajnoha (TEC) dostane 2 minuty za hákování.

28:29
    Po chybě domácího Martina Kubo posílá KAREL BENÝŠEK Techniku do vedení. Asistence: Kamil Rajnoha a Michal Brzobohatý.

27:08
    Michal Šafařík (VSE) si odpyká dvě minuty za vysokou hůl.

26:16
    Bývalý junior pražské Slavie Jan Česnek se prokličkoval podél pravého mantinelu až před Plška a naservíroval kotouč PETRU BĚLOHLÁVKOVI, pro kterého už nebyl problém zavěsit. Technika Brno srovnává stav a zároveň střílí svoji první branku po 163 minuty trvajícím střeleckém půstu. Asistence: Jan Česnek.

24:03
    Zavrtálek trefuje tyčku!

22:56
    Petr Bělohlávek oslabí svůj tým vyloučením za nedovolené bránění.

20:27
    Kapitán MICHAL ŠAFAŘÍK po Slováčkově pasu vypálil z pravého kruhu a doslova propálil vše, co mu stálo v cestě. Domácí využívají přesilovku a otevírají gólový účet zápasu. Asistence: Ondřej Slováček.

19:01
    Žalud nevybíravě složil zezadu Marka Dubce a dostane 2 + 10 minut za krosček.

11:03
    Daniel Tesařík v obrovké šanci! Vsetínský forvard jemnou tečí poslal puk mezi Jirkůovy betony, odkud se touš dokutálel až na brankovou čáru. Brněnští obránci jej však na posledcní chvíli odpravili do bezpečí.

10:27
    Přesilovku si zahraje i Vsetín, neboť dvě minuty za napadení dostává hostující Žalud. Jak s početní výhodou Valaši naloží?

5:03
    Lukáš Plšek neksutečným zákrokem v sedě zneškodnil Benýškovu ránu ze dvou metrů!

4:30
    Vsetín jde do tří. Dvě minuty za podražení si odsedí Radovan Zelenka. Technice se naskýtá dvojnásobná přesilovka na déle než jednu minutu.

3:32
    Kapitán Michal Šafařík oslabuje svýj tým dvěma minutami za faul loktem. Technika si zahraje pvní přesilovku utkání.

Václav Trávníček

Branky a nahrávky: 21. Šafařík (Slováček), 48. Kubo, 55. Tesařík (Slováček), 57. Vaněk (Ševčík) - 27. Bělohlávek (Česnek), 29. Benýšek (Rajnoha K., Brzobohatý), 50. Odehnal (Benýšek)

VHK ROBE Vsetín: Plšek (Hromada) - Šafařík, Farda, Tesařík R., Kapr, Zavrtálek, Zelenka, Spitzer - Dubec, Brynecký, Vaněk, Ševčík, Slováček, Sýs, Kubo, Gromus, Korčák, Tesařík D., Lechner.
    HC Technika Brno: Jirkův (Novák) - Habrovec, Žalud, Vojsovič, Babic, Úlehla, Strýček - Košecký, Mráz, Bělohlávek, Česnek, Brzobohatý, Benýšek, Odehnal, Matouš, Fára, Rajnoha K., Šedý.

Rozhodčí: Dědek - Hejda, Velinský