Děčín – Kobra 5:2 (kon.) | SHK Hodonín – Uh. Hradiště 8:2 (kon.) | Vsetín – Technika Brno 4:3 (kon.)
Přerov – Šumperk 1:2 (po s.n.) | Karviná (Baník) – Havířov 1:5 (kon.) | Opava – Uničov 6:1 (kon.)
Nový Jičín – Frýdek-M. 4:2 (kon.)
HK Nový Jičín
4:2 (0:0, 1:0, 3:2)
HC Frýdek-Místek
Čtvrtek 28.10.2010, 18:002. liga skupina Východ

59:21
    Zakázané uvolnění domácích. Kolařík dostal osobní trest na 10 minut za nesportovní chování.

53:03
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Hosté využili přesilovku, když Šrámka překonal Rozum.

51:32
    Vyloučen hráč HC NJ - Hruška.

48:17
    Vyloučen hráč HC NJ - Gebauer.

48:08
    Hosté se dočkali první branky. Jan Sluštík překonal poprvé brankáře Šrámka.

47:33
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Martin Toman přihrál za beky Tomáškovi, který jel tváři v tvář brankáři. Novojičínský útočník mu bekhendovým blafákem nedal šanci a po této brance ho vyhnal z branky. Do branky Frýdku Místku nastoupil novojičínský odchovanec Dalibor Polonyi.

43:40
    Vyloučen hráč HC NJ - Andrýsek.

43:01
    Vstup do třetí třetiny domácím vyšel. Na rozdíl tří branek zvýšil Tomášek.

41:49
    Vyloučen hráč Frýdku Místku - Krutil.

40:59
    Na vlas stejná akce, jako ve druhé třetině. Vrdlovec přihrál od mantinelu Macháčkovi, který byl sám před brankou. Lehkou bekhendovou střelou nad lapačku překonal bezmocného Vašíčka.

39:43
    Vyloučen hráč Frýdku Místku - Gajda. Hraje se 4 na 4.

39:09
    Vyloučen hráč HC NJ - Toman M.

35:08
    Vrdlovec přihrál před branku zcela volnému Gebauerovi, který otevřel skóre utkání, když prostřelil svého loňského spoluhráče v brance hostů.

26:43
    Vyloučen hráč Frýdku Místku - Štochl.

20:27

18:58
    Současné vyloučení, hosté pokračují v přesilovce.

17:43
    Vyloučen hráč HC NJ - Gulda.

14:52
    Vyloučen hráč Frýdku Místku - Sluštík J.

10:14
    Při hlášené výhodě tvrdě střílel Slavík, Vašíček zastavil lapačkou puk. Vyloučen hráč Frýdku Místku - Krutil.

7:13
    V jasné tutovce se ocitl Maliník, který dorážel do zcela odkryté branky. Ta mu však byla malá a tak stoprocentní šanci nevyužil.

7:10
    Vyloučen hráč HC NJ - Pavlačka.

1:49
    Vyloučen hráč Frýdku Místku - Kopáč.

Pavel Sedlář

Branky a nahrávky: 36. Gebauer (Vrdlovec, Pavlačka), 41. Macháček (Vrdlovec), 44. Tomášek (Zedník, Toman M.), 48. Tomášek (Toman M.) - 49. Sluštík J. (Kolařík, Rozum), 54. Rozum (Sluštík J.)

HK Nový Jičín: Šrámek (Kozák) - Andrýsek, Horák, Hruška Pa., Pelikán, Gulda, Slavík - Skaloš, Macháček, Uhlár - Gebauer, Pavlačka, Vrdlovec - Tomášek, Toman M., Zedník - Kabeláč
    HC Frýdek-Místek: Vašíček (48´ Polonyi) - Rozum, Mintěl, Matzke, Kotásek, Krutil, Kudláček, Kopáč, Štochl, Gajda, Štubňa, Sluštík O., Sluštík J., Kolařík, Maliník, Bartoš, Čára, Slováka, Hartmann

Rozhodčí: Klimecký - Šimčík, Novotný