K. Vary – Zlín 4:2 (kon.) | Ústí n/L – Opava 1:0 (kon.) | Sparta – Kometa Brno 3:2 (kon.)
Slavia – Znojmo 2:6 (kon.) | Chomutov – Třinec 1:2 (kon.) | Motor ČB – Havlíčkův Brod 3:5 (kon.)
Mladá Boleslav – Pardubice 2:1 (po s.n.) | Plzeň – Olomouc 5:1 (kon.)
Piráti Chomutov
1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
HC Oceláři Třinec
Pátek 29.10.2010, 18:00 • ČEZ Stadion Chomutov • DHL Extraliga juniorů

60:00

59:12
    Domácí se pokoušejí s výsledkem ještě něco udělat.

58:14
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty vyloučen Rostislav Marosz, za vysokou hůl.

57:54
    Třinec právě vstřelil branku!
    Obrovská chyba domácí obrany. Obrana zapomněla na úplně osamostatněného Branislava Rapáče, který si s pukem pohrál a zavěsil. Asistence: Adam Rufer.

57:08
    Hra se pomalu, ale jistě chýlí do prodloužení. Zbývá již jen několik málo sekund.

55:09
    Domácí se konečně odhodlali k nějaké aktivitě. Hosté se nenechali zahanbit a také zaútočili. Nakonec se mezi jednou dvojicí přiostřilo, což vyřešilo důrazné promlouvání do duše.

53:37
    Hráči přejíždějí z jednoho rohu na druhý, ale bez žádné větší aktivity na zaútočení.

51:29
    U mantinelu zůstává ležet jeden z hostujících hráčů, který dostal těžký zásah od protihráče. Ten se sním moc nemazlil a hodil ho na mantinel.

49:57
    Hosté nastřelili tyč domácí brány!

48:48
    Domácí se pokoušeli vyslat nebezpečné střely. Brankář měl volný výhled a vše bezpečně pochytal do své lapačky.

47:35
    V přesilovce hrozili spíše hosté, než domácí, kteří měli výhodu jednoho hráče v poli.

47:01

45:01
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty si jde odpočinout Jakub Toman, za držení.

43:10
    Domácí zaváhali a mohli pykat. Před domácím brankářem byl sám Peter Bezuška, který gól nevstřelil.

41:50
    Vyloučení hostujícího hráče. Na deset minut, za nesportovní chování si jde odpočinout Rostislav Marosz.

40:39
    Domácí začínají hru úmyslným ofsajdem, což je znamení v podobě vhazováníní u Aleše Příhody.

40:01

40:00

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 22. Ptáčník (Hofmeister, Žižka) - 1. Řeháč (Rapáč, Hegyi), 58. Rapáč (Rufer)

Piráti Chomutov: Příhoda - Okál, Žižka, Pinka, Mála, Chlouba, Csányi, Hofmeister, Kučera, Kolčava, Novák, Korim, Žižka, Bartejs, Mužík, Hrabák, Sedláček, Pesjak, Ptáčník, Novák.
    HC Oceláři Třinec: Sklenář - Pavlík, Bajtek, Deveri, Rajnoch, Marosz, Bumbál, Řeháč, Hegyi, Toman, Harman, Rapáč, Chvostek, Roupec, Kajaba, Burzala, Sochora, Rufer, Bezuška.

Rozhodčí: Zubzanda - Zajíc, Vágner