Slavia – Kometa Brno 4:2 (kon.) | K. Vary – Olomouc 7:2 (kon.) | Motor ČB – Jihlava 5:3 (kon.)
Ústí n/L – Vítkovice 3:4 (po pr.) | Plzeň – Zlín 5:6 (po pr.) | Liberec – Pardubice 4:0 (kon.)

Zlín právě vstřelil branku!
    PETR ZÁMORSKÝ rozhoduje přesnou střelou. Bonusový bod se stěhuje do Zlína. Asistence Tomáš Fořt.

63:11
    Trestný hattrick uzavírá Sullman pro plzeňské v nevhodnou chvíli. Dostává dvě minuty za držení. Do konce prodloužení chybí minuta a 49 vteřin.

60:01

60:00

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:59
    Velká šance pro plzeňského Hošťálka! V souboji s Kašíkem však minul branku.

55:05
    Plzeň se ubránila, indiáni jsou v plném počtu.

53:05
    Ostrý zákrok domácího Němce na Škoulu sudí ocenil dvěma minutami. Další přesilovka pro berany.

49:30
    Negativní emoce i na plzeňské straně. Zlín vyrovnává v druhé rychle po sobě následující přesilovce. LUKÁŠ FINSTERLE hledal napříč brankovištěm lépe postaveného spoluhráče, ale puk končí v plzeňské síti! Asistence Tomáš Vodák.

49:11
    Další trest pro indiány - dvě minuty pro Sullmana za sekání.

47:22
    I Zlín proměňuje svou přesilovku. Krásná souhra přihrávajícího Emila Romiga a střílejícího JAKUBA MUSILA. Asistence Emil Romig, Tadeáš Kundera.

46:58
    Zlín v plném počtu, Plzeň ve čtyřech.

46:57
    Domácí Sullman dostává dvě minuty za hákování.

44:58
    Současně vyloučeni zlínský Fořt a plzeňský Hošťálek. Oba za hrubost.

44:47
    Za protesty dostává gólman Kašík desetiminutový osobní trest.

44:47
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Libor Kašík se hodně zlobí, ale Plzeňští slaví pátou branku. Opět díky důrazu na hranici brankoviště se prosadil MARTIN VÁCHAL. Asistence Dan Růžička.

42:37
    Indiáni v plném počtu.

40:37
    Další trest pro indiány, Jakub Slavík dostává dvě minuty za podražení.

Lucie Mužíková

Branky a nahrávky: 10. Bernad (Mainer), 28. Vizinger (Faschingbauer, Sedláček), 36. Sedláček (Růžička, Bernad), 37. Baxa, 45. Váchal (Růžička) - 12. Romig, 23. Merta (Fořt, Valenta), 31. Romig (Kundera), 48. Musil (Romig, Kundera), 50. Finsterle (Vodák), 65. Zámorský (Fořt)

HC Škoda Plzeň: Šťastný - Ruprecht, Růžička, Slavík, Sullman, Špaček, Váchal, Sedláček, Faschingbauer, Hošťálek, Baxa, Pacanda, Šimandl, Hájek, Bernad, Blumentrit, Mainer, Vizinger, Němec.
    Berani Zlín: Kašík - Merta, Hampl, Valenta, Kundera, Fořt, Haloda, Zámorský, Finsterle, Musil, Jurík, Romig, Šoula, Blinka, Zábojník, Sedláček, Vodák.