Ústí n/L – Hr. Králové 2:4 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 1:2 (kon.) | Olomouc – Chrudim 3:2 (po s.n.)
Chomutov – Beroun 3:4 (kon.) | Znojmo – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.) | Jihlava – Třebíč 6:1 (kon.)
Písek – Litoměřice 1:2 (po s.n.) | Tábor – Vrchlabí 2:1 (po pr.)
HC Dukla Jihlava
6:1 (0:1, 2:0, 4:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Sobota 30.10.2010, 17:30 • Horácký zimní stadion Jihlava • 1. liga (ČR)

Dukla po nepovedené první třetině otočila zápas a jednoznačně přehrála svého rivala z Třebíče 6:1. Z Horáckého zimního stadionu se s Vámi loučím a těším se u dalšího online přenosu. (19:49:03)

60:00

59:30
    Jihlava drží puk na hokejkách v obranném pásmu a nikam se nežene.

58:12
    Bezděk po pěkné souhře nahrával Jeslínkovi před prázdnou branku, ten však kotouč v plné jízdě nedokázal usměrnit.

57:56
    Střela Buriana je zblokována do ochranné sítě. Vhazovat se bude před Řehořem.

57:28
    Laš se propracoval až před Řehoře, bekhendem jej však překonat nedokázal.

57:02
    Na ledě je vidět pouze jeden tým, Dukla Jihlava. Hosté působí již odevzdaně.

55:50
    Padělek vymíchal celou hostující obranu, při střele mu však kotouč sjel z čepele.

55:27
    Dukla právě vstřelila branku!
    Další přesný zásah zaznamenal střelou tahem LIBOR BEZDĚK. Asistence: Michal Jeslínek, Pavel Staněk.

54:37
    Čachotský vyslal do útoku Bakuse, ten se pokusil Míču nachytat bekhendovou střelou mezi betony, leč hostující brankář je stačil včas sevřít.

53:53
    I zbývající přesilová hra 5 proti 4 je využita, přesným střelcem je PAVEL STANĚK, který od modré propálil Míču mezi betony. Asistence: Aleš Padělek, Michal Jeslínek.

53:29
    Jihlava využívá přesilovou hru 5 proti 3 střelou DANIELA HODKA od modré. Asistence: Rostislav Malena.

52:35
    Po střele Hodka zazvonila tyčka za zády Míči.

52:14
    I Jihlava si zkusí přesilovou hru 5 proti 3, která bude trvat více jak minutu. Vyloučen je Marcel Hrbáček (TRE) na 2 minuty za podražení.

51:33
    Jihlava bude hrát přesilovou hru po faulu Ondřeje Malinského (TRE), který je vyloučen na 2 minuty za napadení.

51:33
    Krásná souhra prvního jihlavského útoku v nájedzu 3 proti 2. Výborně chytající Míča však svůj tým drží.

50:30
    Nahození Staňka končí po teči v ochranné síti. Bude se vhazovat opět před Míčou.

49:42
    Atmosféra na ledě houstne. Na lavici trestoměřičů odjel na 2 minuty za napadení David Dolníček (TRE).

48:59
    Jihlava tlačí Horáckou Slavii, hosté raději vyhodili na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Míčou.

Luboš Jaroš

Branky a nahrávky: 25. Bakus (Hodek), 26. Zeman (Jeslínek), 47. Bakus (Čachotský, Šidlík), 54. Hodek (Malena), 54. Staněk (Padělek, Jeslínek), 56. Bezděk (Jeslínek, Staněk) - 3. Dočekal (Vondráček)

HC Dukla Jihlava: Řehoř (Benda) - Suchý, Ficenc, Malena, Šidlík, Dobrovolný, Staněk, Kaláb - Hodek, Bakus, Čachotský - Padělek, Krupka, Pitule - Jeslínek, Bezděk, Škumát - Hollý, Mareš, Man - Zeman
    SK Horácká Slavia Třebíč: Míča (Wolf) - Malinský, Dudáš, Ostrčil, Sláma, Hrbáček, R. Kadela, Sedláček, Bulička - Burian, Dolníček, Laš - Okál, Nahodil, Obdržálek - E. Kadela, Dočekal, Vondráček - Čech, Zahradník, Ostřížek

Rozhodčí: Vagner - Lučan, Svoboda