Ústí n/L – Motor ČB 3:2 (po pr.) | Vítkovice – Olomouc 3:0 (kon.) | K. Vary – Liberec 3:1 (kon.)
Opava – Znojmo 3:1 (kon.) | Plzeň – Sparta 2:7 (kon.) | Havířov – Kometa Brno 1:2 (kon.)
Třinec – Pardubice 7:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 3:4 (kon.)
HK Opava
3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Pondělí 01.11.2010, 17:30 • Zimní stadion města Opavy, kapacita 5400 diváků. • DHL Extraliga juniorů

46:41
    Jenže síly jsou záhy srovnány. Z řad domácích hokejistů potrestán za podražení Žiga Pešut.

46:31
    Menším trestem za vysokou hůl je potrestán Dominik Piskoř. Slezan má další přesilovku!

42:27
    Další trest na straně Znojma. Svůj mančaft oslabil Jakub Stehlík.

40:00
    Opava začne třetí třetinu přesilovkou. Na trestné lavici sedí Dominik Piskoř za podražení.

36:34
    Vyloučen znojemský Daniel Opalka. Slezan si zahraje další přesilovku.

30:37
    Hostující Tichý dostává menší trest za podržení. Opava má možnost odpovědět.

25:05
    Nepříjemnost pro Slezan. Rypar dostává za svůj atak na protihráče trest pět minut + do konce utkání.

24:31
    Opava si svou aktivitou vynutila faul soupeře. Za sekání jde na trestnou Jakub Stehlík.

23:25
    Za podražení je potrestán domácí Vitásek. Další dobrá šance pro hosty na srovnání.

17:28
    Za nedovolené bránění jde na trestnou lavici také Michal Telesz a poměr sil na ledě se tak alespoň na chvíli vyrovná.

16:55
    Vylučuje se i na druhé straně. Dohnal teď vyfasoval rovnou dva tresty. Nejdřív dvouminutový trest za podražení, následně dvě minuty za úmyslné posunutí branky.

13:14
    Za faul loktem putuje na trestnou lavici Dominik Piskoř. Další přesilovka pro Opavu.

10:03
    Prvním vyloučeným hráčem dnešního duelu je Richard Jarůšek, který se provinil hákováním. Slezan si tak zahraje přesilovku.

Filip Lefenda

Branky a nahrávky: 6. Vítek (Trčka, Vaněk), 45. Vitásek (Vítek), 49. Vítek - 28. Videlka (Trojan)

HK Opava: Novák (Kober) - Faksa, Rypar, Vitásek, Spusta, Mosler, Žídek, Lichý, Dohnal - Svoboda, Trčka, Vaněk, Pešut, Vítek, Šimkovič, Otipka, Baďura, Verlič, Džemla, Seidler, Harazim.
    HC LERAM Orli Znojmo: Kacetl (Kuchař) - Hejl, Pospíšil, Tichý, Latner, Opalek, Stehlík, Šaur, Srketic - Novák, Komínek, Bartoš, Trojan, Podešva, Zika, Mikulášek, Piskoř, Telesz, Videlka, Jarůšek.